Сьогодні в кріслі міського голови сидить нова людина

Декабрь 06 14:00 2011

В рамках акції «День з керманичами міста»  міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступники та керівники міських управлінь на один день – шосте грудня – отримали дублерів з числа студентів 3-5 курсів рівненських вищих навчальних закладів. Так, у кріслі міського голови сьогодні сидить Ірина Панчук, четвертокурсниця психолого-природничого факультету РДГУ, кругла відмінниця. А, скажімо, начальника управління бюджету і фінансів Віктора Шульгу дублює четвертокурсник МЕГУ Мирослав Попадинець. Всього побажали бодай на день покерувати містом 82 студенти, а відібрали для участі в акції лише кожного третього з тих, хто подав анкети і прийшов на відбірковий тур. Найактивнішими учасниками акції стали студенти РДГУ.

write a comment

7 комментариев

 1. Декабрь 06, 15:23 #1 Пішак

  А чим чорт не жартує, може й стане ще дівчина мером. Виглядає гарно, а як має гарні оцінки. то, видать. і розумна. А Хомко аж помолодшав, дивіться, біля такої красуні.

  Reply to this comment
 2. Декабрь 06, 22:14 #2 Мик

  Як відмінниця може бути круглою? Вона може бути відмінницею або не бути. Жінка, для прикладу, може бути вагітною чи не бути вагітною!!! Так само і відмінниця!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Люди, читайте український правопис, а то боляче за нашу мову!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Декабрь 07, 16:48 #3 До Мика

  Не завадило б і вам почитати словники, правопис, класиків. Кругла відмінниця — такий самий усталений вираз, як, наприклад, і кругла сирота. І взагалі: чому ви вважаєте себе істиною в останній інстанції?
  І звідки стільки жовчі. Будьте більш доброзичливим, і «до вас потягнуться люди».

  Reply to this comment
 4. Декабрь 07, 18:08 #4 Марина

  Ірочка Розумничка!!! Пишаємося Тобою!!!

  Reply to this comment
 5. Декабрь 08, 00:09 #5 До до Мика

  Щось мені здається, а чи Ви, «мил человек, случайно не засланный казачок»? Маю на увазі, чи ви не саме той коректор, який користується усталеними , а не правильними виразами. Ще раз раджу — і читайте, і вивчайтк наш рідний правопис!!!! А не совкові словники семидесятих-восьмидесятих, коли нашу мову гнобили і намагалися всім пришепити «язык межнационального общения» А щодо жовчі… Якщо Вам щиро радять звернути увагу на системні помилки, то Ви повинні хоча б подякувати (навіть у думці, якщо не вистачає сміливості визнати помилки привселюдно). Повірте, я не проти «Семи днів» — я проти примітивізму!!!!

  Reply to this comment
 6. Декабрь 08, 23:53 #6 мику

  Я ,повірте, уж не такий знавець української мови і точно не «засланий козачок» , але мені здається безглуздим- шукати у виразі «кругла відмінниця» якісь помилки чи недорозуміння. Це звичайний побутовий вислів , і кожен прекрасно розуміє його значення.
  А примітивізм — це якраз вживання суто термінологічної мови, «мови зі словника» ; простому читачу потрібна жива, побутова , а не відкоректована під усі правила словника, стаття.

  Reply to this comment
 7. Декабрь 09, 09:58 #7 До Мику

  Зрозумійте, чим відрізняється літературна мова від «дворової». Більшість каже «да» замість «так», «дзвонив» — а не «телефонував», «ітак» замість «отже»… Прикладів — маса, цей ряд можна продовжувати дуже довго. То що, так і залишатися неграмотними і «побутовиками? То давайте не користуватися сучасною технікою, не одягати темну краватку до темного костюма, світлі туфлф до світлого одягу…. Навіщо нам знання і прогрес — головне, «живе» і «побутове» життя! Сумно….

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.