Дитячі гроші не затримуються

Декабрь 06 15:19 2011

Із листопадовими виплатами вже розрахувалися, а в грудні платять за грудень

Напруга з виплатою дитячих грошей в інших областях України спонукала журналістів нашого видання поцікавитися тим, а чи відчувають такі проблеми рівненські матері. Ось що повідомила нам із цього приводу Ніна БОЛІЩУК, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення:

В міському управлінні праці та соціального захисту населення нині на обліку 17189 громадян-отримувачів державних соціальних допомог і компенсацій. Зокрема, допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку отримують 7250 осіб, на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням – 119, у зв’язку з вагітністю та пологами – 103, одиноких матерів – 1897, інвалідів з дитинства 1849, при народженні дитини – 4264, тимчасову державну допомогу – 625 і 194 особи, які не мають права на пенсію, та інваліди.

Усі ці виплати наше управління проводить через банківські установи за поточний місяць, тобто в листопаді за листопад. 30 листопада гроші надійшли на всі рахунки отримувачів державних допомог, і вже 1 грудня вони їх могли зняти. Тобто заборгованості з цих виплат немає.

Хочу зауважити, що в листопаді в наше управління за оформленням державних соціальних допомог звернулося 1612 рівнян. Відрадно також, що з 1 грудня у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму розмір допомог також збільшився. При народженні першої дитини він становить 26 000 гривень, другої – 52 200, третьої і кожної наступної – 104 400.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.