Вісім тисяч гривень видурили шахрайки у 88-річної бабусі

Декабрь 06 15:08 2011

… Близько 11.30 до 88-річної бабусі з Рівного постукали у двері, і вона відчинила. На порозі стояли дві незнайомі жінки. Одна з них представилася працівником Пенсійного фонду. Пенсіонерка провела жінок на кухню. Старша жінка завела мову про те, що мають незабаром підвищити пенсії. Втім, у Рівному в обігу є фальшиві гроші, особливо купюри номіналом у 500 гривень. Жінка запитала, чи немає часом у старенької таких купюр. Бабця пішла до іншої кімнати і згодом повернулась до кухні, тримаючи в руках вісім тисяч гривень. Серед грошей не було купюр номіналом у п’ятсот гривень. Після таких оглядин старенька віднесла гроші назад у кімнату та поклала на столі. Коли старша із відвідувачок вела розмову із бабусею, молодша попросилася до вбиральні. Доки бабця показували , де та розташована, шахрайка забрала зі столу гроші. Жінки швиденько покинули оселю пенсіонерки. Коли вони виходили із будинку, їх помітила сусідка. Вона зайшла до бабусі і поцікавилася, хто це у неї був. Старенька розповіла про візит «працівників пенсійного фонду»,    а через деякий час виявила пропажу грошей. Бабуся повідомила про це своїм опікунам, а ті  звернулися до міліції.

— Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка, та встановлюються особи невідомих, — каже начальник Рівненського МВ УМВС Петро Єзгор. — Одній з них на вигляд 40 років, середнього зросту, повної статури. Була одягнута у чорний болоньєвий плащ, хустку. Іншій — близько 30 років, худорлявої статури. Ми просимо людей похилого віку не впускати незнайомців до своїх квартир та будинків. Не довіряйте посвідченням, які вам показують на підтвердження того чи іншого статусу. Пам’ятайте, що ваша довіра може зіграти з вами злий жарт і ви позбудетесь майна, грошей, цінностей, а головне — душевного спокою. А якщо з вами вже трапилася така прикрість, негайно повідомляйте міліцію за номером 102.

Інна Березовська

write a comment

2 комментария

  1. Декабрь 09, 12:51 #1 Sider

    Хоть би який лікбез серед тих бабок проводили. Де ж це видано: стільки про це пишуть, а вони знов попадаються на ту саму вудку.

    Reply to this comment
  2. Декабрь 09, 16:05 #2 ВВС

    Але ж і люди скоти! Як можна наживатися на цих безпомічних наївних стариках?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.