Міліціонерам організували культпохід у театр

Декабрь 05 15:40 2011

Цими вихідними до Рівненського обласного українського академічного музично-драматичного театру завітали працівники обласної міліції. За ініціативи начальника УМВС України в області Василя Лазутка, для правоохоронців та їх сімей організували театральне свято. Справжнім подарунком стала можливість переглянути виставу «Каліка з острова Інішман».
Не секрет, що у правоохоронців не часто знаходиться час для відвідування мистецьких заходів. Тепер же для перегляду вистави правоохоронці прибули з різних куточків області, у залі не було вільних місць.
— Ми навіть не сподівалися, що наші співробітники так активно відгукнуться і прийдуть з сім’ями до театру, — зазначив начальник управління кадрового забезпечення Андрій Парницький. — Це, безумовно, не може не тішити. А той факт, що співробітники міліції влаштували овацію, аплодували стоячи та вигукували акторам «Браво» — найкраща оцінка заходу.
— Рівненські правоохоронці – дуже вдячна та емоційна публіка, перед якою приємно виступати, — зауважив директор Рівненського академічного музично-драматичного театру Володимир Петрів. – Такі зустрічі мають бути якомога частішими. Адже їхня робота надзвичайно складна, потребує чималих фізичних та душевних затрат. Ба, навіть, відпочити і замислитись над цінностями людського буття у міліціонерів часто немає часу. Бо вони першими беруть на себе шквал негативу та негараздів людських. Ми дуже вдячні їм за те, що знайшли час у своєму щільному робочому графіку і доторкнулися до високого мистецтва
СЗГ УМВС України в Рівненській області

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.