Молодіжна організація «Яскраво» запрошує на вечірку

Декабрь 05 12:48 2011

фото з сайту http://yaskravo.org

10 грудня відбудеться другий по рахунку «ВечірК» VI-го сезону. Вечірка відбудеться в Клубі української елітарної молоді (м. Рівне, вул.Пушкіна, 17). Вхід за запрошеннями (вартість – 15 грн.)
Організатори вечірки: Клуб української елітарної молоді, Молодіжна організація Яскраво.
Заплановано такі заходи:
Ток-шоу на тему «Четверта влада в Україні». Спілкування про сучасні події, нелегкі будні вітчизняних ЗМІ та курйозні випадки у журналістській діяльності. Основні спікери: журналіст та ведуча телеканалу «ТВі», учасниця руху «Стоп цензурі» Юлія Банкова та журналіст, редактор gazeta.rv.ua, керівник інтернет-проектів ВД «ОГО» Юрій Дюг.
Кухня ідей. Проект функціонує у вигляді процесу фінансування грантів, призначених для підтримки незалежних ідей та ініціатив. На «ВечірК» відбудеться презентація «Кухні Ідей». Детальніше про проект на Яскравому сайті в розділі Проекти (http://yaskravo.org/proekty/kuhnya-idej/).
Відпочинок:
• балади під магічні звуки волинки у виконанні Андрія Ляшука;
• інтерактивна гра «Фото свояк»;
• фото прикол «ВечірК»;
• workshop по блогінгу від Юліани Тет;
• чай, печиво та багато іншого.
ВечірК – молодіжний соціально-культурний проект, спрямований на підвищення громадської позиції серед молоді, мотивування до активної діяльності та організацію цікавого культурного відпочинку (http://yaskravo.org/proekty/vechir-k/).
З питання придбання запрошень, звертатись за номерами: (096)1558164, (097)9361331.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.