Будинок культури очолив Валерій Марченко

Декабрь 02 10:02 2011

фото: ogo.ua

Доволі неочікуваним стало призначення на посаду директора міського будинку культури композитора, керівника другої міської музичної школи Валерія Марченка. 1 грудня його представили трудовому колективу.
Він замінив багаторічного керівника Петра Давидюка. Подейкують, що за збереження за ним посади директора будинку культури просило чимало впливових людей. Однак у владних кабінетах ухвалили інше рішення.
Учора з’явився новий директор і в міській централізованій бібліотечній системі. Замість Тамари Недоводієвої її очолила 40-річна Вікторія Гупалюк, яка раніше працювала в цій установі заступником директора.
– Треба щиро подякувати людям, які багато років керували цими закладами, – прокоментувала нові призначення заступник міського голови, що опікується гуманітарною сферою, Галина Кульчинська. – Але я переконана, що установам потрібні молодші керівники, адже це – нові ідеї, свіжі погляди, нова кров, які дадуть поштовх подальшому їх розвитку. Переконана, що ми зробили правильний вибір, будемо сприяти розвитку закладів так, як зможемо.
Зокрема, міські керівники сподіваються отримати кошти з держбюджету та завершити реконструкцію міського будинку культури, яка триває вже декілька років.
– Ми завершили 14-ту школу, тому далі всі міські гроші будемо направляти на будинок культури, – наголосив Володимир Хомко. –Хочемо зробити той концертний зал по справжньому європейським. Ще потрібні немалі кошти – 17 мільйонів гривень. Сподіваюся домовитися з Азаровим про ці гроші. Якщо ми здамо цей зал, хотілося б аби й концерти там були відповідні.
Нещодавно також укладено новий контракт на 3 роки із керівником зоопарку Олегом Павлюком.

Наталія КОРКОШ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.