Швейцарці оцінювали громадянську освіту в школах Рівного

Декабрь 01 12:26 2011

У Рівному швейцарська делегація  з проекту «Сприяння розвитку освіти для демократичного громадянства в Україні» побувала в трьох школах міста – двадцять п’ятій, двадцять другій і третій з обміну досвідом з  проблем громадянської освіти, курс якої в навчальних закладах міста викладається вже впродовж десяти років.

Про це гостям із Швейцарії розповідали начальник управління освіти Василь Харковець і його заступник Катерина Сичик, їх вітала й висловила переконання в тому, що наше місто буде включене в проект «Сприяння розвитку освіти для демократичного громадянства України» заступник міського голови Галина Кульчинська та інші.

Швейцарці ознайомилися  з роботою шкільного музею, бібліотеки, кабінету історії, суспільно-політичного клубу, кімнати учнівського самоврядування в школі №25. Педагоги розповіли про участь старшокласників у різноманітних проектах, виховання в них патріотизму, а також презентували тему «Соціальний успіх дитини в системі демократичного суспільства», а в двадцять другій і третій школах відповідно проекти «Формування життєвих ідеалів громадянина» та Центр громадянської освіти «Лідер».

Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.