У моді жіночність

Декабрь 01 10:11 2011

Дивлячись на ці гарні моделі, пошиті руками вчорашніх школярок, можливо, і комусь із наших читачок захочеться поекспериментувати зі своїм гардеробом.

Безліч стилів, фасонів і моделей дозволяють жінці мінятися залежно від настрою, сезону чи швидкоплинного капризу.

Розумно використовувати різноманіт­ні пропозиції моди – означає насамперед об’єктивно оцінити всі дані своєї зов­нішності, врахувати їх у підборі тканини, кольору, фасону, оздоблень.

Оскільки нині в моді легкість і жіночність, то дуже популярними стали блузи. Як матеріал для них в основному використовують шовк, шифон або сатин. Новинка сезону – одяг з ажурного мережива, а ще дуже актуальні драпіровки, волани, банти. Проте якщо ви не дуже любите підкреслену жіночність і романтичність, для вас ідеально підійде гладка модель простого крою без ґудзиків. Для скромниць такі блузи можуть бути пошиті із щільних тканин і з мінімальним декольте.

Дивовижно, наскільки різною може бути одна й та ж річ. Неповторним і вишуканим наше вбрання робить його оздоблення. Тому якщо у вашому гардеробі є речі, які ви певний час не носили, їх можна поновити. Це справа непроста, вона потребує великого терпіння і тонкого вміння. Але правильно підібране оздоблення буде милувати око оточуючих.

Як мода в цілому – це безліч пропозицій на будь-який смак і вік, так і оздоблення сьогодні – це арсенал, з якого можна вибрати все потрібне для себе. Строчки, складки, защипи, канти, емблеми, коміри, плетені деталі, рюші, волани, жабо, мережива, вишивки, квіти і навіть фрукти – ось неповний перелік оздоблень і прикрас, які надають моделі, навіть не дуже складній за кроєм, неповторності.

Оздоблення здатне до невпізнанності змінити один і той самий одяг, надаючи йому різноманітного характеру – від службового ділового до нарядного, вечірнього.

Євгенія ТАРГОНІЙ,
майстер виробничого навчання за професією «кравець-закрійник»

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.