Сергій Сидоришин: «Я не красномовний політик, а просто хочу допомогти людям»

Декабрь 01 09:59 2011

Депутат Рівненської міської ради від фракції «Батьківщина» звітує перед виборцями за рік свого депутатства

Перш за все хочу вам, шановні мешканці виборчого округу №11, подякувати за підтримку мене на виборах та надання можливості реалізувати свою виборчу програму на ваше благо.

Нині великою проблемою, яку я бачу в своїй депутатській діяльності, є неможливість виконати все та одразу. Не тому, що не хочу, а тому, що звернень від мешканців Рівного з кожним днем стає все більше та більше. Але від цього зростає й моє бажання допомогти, зреагувати на кожне прохання. Враховуючи мій перший досвід в роботі «будкома», насамперед намагаюсь швидко реагувати на проблеми мешканців мого округу. З цією метою регулярно виїжджаю для спілкування з громадою округу та після цього звертаюся в письмовій формі до вищих інстанцій. Дуже задоволений під­тримкою громади у вирішенні тих чи інших проблем, адже в єдності справи вирішуються швидше.

За зверненням громадян я подав депутатське звернення про створення дитячого майданчика біля будинку № 40 на вулиці Чорновола, де мешкає близько 30 дітей віком
2-14 років. У них нема ігрового майданчика, а напружений рух по цій вулиці не дає дітям вільного доступу до парку імені Т.Г.Шевченка, де, до речі, діти не можуть гратися без нагляду дорослих, як у рідному дворі. Не раз зверталися до мене й мешканці будинку, що на майдані Незалежності, 7, де також нема дитячого майданчика, а на подвір’ї немає навіть освітлення, що є сприятливим для скоєння кримінальних злочинів. Можу порадувати нині своїх виборців: майданчики будуть встановлені в наступному році, на це передбачено кошти в бюджеті міста.

Чимало нарікань від рівнян надходить на якість дахів у будинках, а відремонтувати їх нема змоги через відсутність коштів у ЖКП. Утім, я зміг домовитися з житлово-комунальним підприємством, і знайшли консенсус: вирішили погасити заборгованість із квартплати мешканців квартир, у яких протікає дах. У свою чергу ЖКП гарантує ремонт покрівлі.

За такою ж схемою вже зробили поточний ремонт 1-го підїзду будинку №40 на вулиці Чорновола.

Іншого виходу нема, оскільки ЖКП «Паркове» та «Центральне» на порозі ліквідації у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем.

Вважаю, що пошук консенсусу в комунальних питаннях  варто підтримати іншим депутатам і політичним пар­тіям, а також громадським організа­ціям, адже войовничі настрої проблем не вирішують.

Велику увагу приділяю асфальтуванню вулиць Міцкевича і Чорновола.

У вересні виступив співорганізатором та учасником військово-патріотичного походу «Стежками УПА», в якому взяли участь учні 10-их класів ЗОШ №9. Вони за два дні подолали близько 70 кілометрів лісами Косто­пільського району. Велика подяка Івану Панасовичу Ткачуку за патріотичне ­виховання сьогоднішньої молоді.

Я не красномовний полі­тик, а проста людина, котра прийшла вирішувати проблеми громади міста Рівного. Час мого депутатства не такий великий, попрацюю довше, то й звітувати буде більше про що. Адже в мене багато задумів і розпочатих справ, бо я притримуюсь чудового вислову Петера Криштововича: «Або хочеш, або ні. Все інше базікання».

З повагою депутат Рівненської міської ради (фракція «Батьківщина») Сергій Сидоришин

Депутат Рівнеради Сергій Сидоришин приймає виборців кожної другої та четвертої п’ятниці місяця з 18.00 до 20.00 за адресою: м.Рівне, майдан Незалежності, 3, офіс 406 (центральна аптека, вхід із двору). Контактний телефон: 098 4269898.

До виборчого округу №11 належать мешканці таких будинків:

вул. В’ячеслава Чорновола: 4-58 (парні), 15-33 (непарні); вул. Гайдара; вул. Михайла Драгоманова: 1, 3, 4-26 (парні); вул. Міцкевича: 3, 5, 7, 9, 10, 12; вул. Некрасова; вул. Поштова; вул. Симона Петлюри: 2, 4, 6-9, 11; вул. Словацького; вул. Соборна: 19/21-57 (непарні), 96, 102, 106, 108; пров. Гайдара; пров. Некрасова; пров. Парковий; майдан Незалежності; вул. Гребінки; вул. Квітки-Основ’яненка; вул. Князя Володимира: 5, 9-27-а (непарні); вул. Малий Узвіз; вул. Миколи Хвильового; вул. Міцкевича: 1, 9-а, 11, 92-138 (парні); вул. Остафова: 3-27 (непарні), 4-20 (парні); вул. Пушкіна; вул. Свободи; вул. Шопена; пров. Пушкіна; вул. Древлянська; вул. Князя Володимира: 2-28-г (парні), 35; вул. Остафова: 22, 24, 26, 28-а, 28, 29-а, 29, 30, 32, 34.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.