Рівненські дзюдоїсти успішно виступили в Англії

Декабрь 01 15:24 2011

Чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору відбувся в Лондоні. Участь у змаганнях  взяли  115 спортсменів із 20 країн світу. Серед членів збірної команди України були і представники Рівненщини. У відповідних вагових категоріях Юлія Галінська та Олександр Косінов зайняли перше місце, Наталія Ніколайчик – друге, Давид Хорава, Олександр Помінов, Валерій Довгалець – третє. А загалом збірна команда України у загальному заліку посіла третє місце, поступившись дзюдоїстам Росії та Туреччини. Готували рівненських спортсменів до цих відповідальних змагань заслужений тренер України Михайло Романкевич і тренер вищої категорії Анатолій Мошковський.