Рівненську «художку» очолив Артур Мартиненко

Декабрь 01 14:25 2011

Від сьогодні Рівненською державною художньою школою керує новий директор – Артур Мартиненко (на фото). Він замінив на цій посаді свого батька 71-річного Анатолія Мартиненка, який керував закладом упродовж останніх 40 років.
Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко представив трудовому колективу і журнілістам нового керівника художньої школи.
Артур Мартиненко зазначив, що не планує різких змін в роботі закладу, адже система роботи налагоджена досить непогано. Так само він виключив кадрові зміни.
Контракт із новим керівником уклали на один рік.
Анатолій Мартиненко залишається працювати в художній школі викладачем. До речі у дитячій художній школі працює викладачем і внук Анатолія Мартиненка – Ілля Артурович.
Артур Мартиненко народився в 1967 році в м.Дружківка Донецької області. Закінчив Рівненську художню школу, навчався в Львівському училищі декоративно-ужиткового мистецтва імені І. Труша та Рівненському педагогічному інституті. Педагогічний стаж – 20 років. Працює в Рівненській державній дитячій художній школі з 1988 року.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.