Оголошення про проведення конкурсу

Декабрь 01 08:55 2011

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на право надання послуги аптек для забезпечення медикаментами за безоплатними рецептами лікарів громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

1. Конкурс проводить управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому.

2. Метою проведення конкурсу є визначення мережі аптечних закладів, на які у 2012 році буде покладено надання послуги аптек із забезпечення медикаментами за безоплатними рецептами лікарів осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до Закону України «Про статус і со­ціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

3. Основні критерії конкурсу:

• Учасник повинен мати розгалужену аптечну мережу в м.Рівне.

• Цілодобовий відпуск медикаментів.

• Екстемпоральне виготовлення ліків.

• Величина торговельної націнки.

• Наявність комп’ютерної техніки, що дасть можливість працівникам аптечних закладів вести персоніфікований облік постраждалих громадян, яким буде надано відповідну послугу та здійснювати пос­тійний контроль за постачанням цих послуг.

4. Конкурсні пропозиції приймаються управлінням праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою:

33028, м.Рівне, вул. Соборна, 12, каб.12, тел. 23-51-63, 22-15-37 (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 13.00, з 14.00 до 16.00) протягом 10 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

День опублікування оголошення про проведення конкурсу в газеті «7 днів» вважається днем його оголошення.

5. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації звертатись до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 12,  каб. 12, тел. 23-51-63, 22-15-37 (понеділок-п’ятниця з 9.00 до 13.00, з 14.00 до 16.00).

6. Учасник конкурсу має подати такі документи: копію статуту або іншого установчого документа; оригінал до­відки з податкової інспекції про відсутність заборгованості по обов’язкових платежах до бюджету; оригінал або нотарі­ально завірену копію довідки Агентства з питань банкрутства або Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України про від­сутність підприємства-учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не більш як двомісячної давності відносно дати подання на конкурс; довідку, складену в довільній формі, яка містить відомості про підприємство: а) реквізити (адреса юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів); б) керівництво (посада, ім’я, по батькові, телефон для контактів) – для юридичних осіб; в) форму власності та юридичний статус, організаційно-правову форму (юридичних осіб); копію свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності); копію довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб); копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб); копію паспорта (для фізичних осіб).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.