Не такий страшний грип, як його малюють

Декабрь 01 14:08 2011

Грип насувається. Новини приходять звідусіль і різні. Говорять, що в інших містах уже епідемія. Називають види вірусів – один одного страшніший і типи вакцин – одна одної дорожча. А як готуються до грипу рівняни і чи готуються взагалі? Про це ми їх розпитували цього разу.

Людмила Рашидівна, пенсіонерка:

– Лікуюся своїми методами.  Оскі­льки аптека мені не по кишені, використовую рослини. Маю обліпиху, калину. Вирощую ехінацею пурпурову. За своїми властивостями вона подібна до женьшеню, знімає запальні процеси і є біостимулятором для організму.

Петро, громадський діяч:

– Для боротьби з епідемією грипу, якщо потрібно буде, одягну марлеву пов’язку. Але в основному слід загартовуватися, менше користуватися громадським транспортом, і тоді все буде добре. А також треба застосовувати народні методи: щоб було здорове натуральне харчування. Треба їсти часник, цибулю, вітаміни.

Валерій, страховий агент:

– Боятися грипу не варто, бо від того нікуди не подінешся. Але краще знати, як із ним боротися. Я для цього, наприклад, використовую народні методи – часник, цибулю, а також загартовування.

Ніна, пенсіонерка:

– До епідемії грипу не готова і не готуюся. Якщо Бог мені допоможе, то якось буде. Профілактику не роблю, хоч трішки часнику вживаю. Але мені його багато не можна. І все-таки більше сподіваюся на Господа.

Валентина, тимчасово безробітна:

– Епідемії грипу не боюся. Для профілактики застосовую народну медицину: часник, мед, калину. Якщо за­хворію, то до народних методів додаю ще лікування таблетками.

Сергій, інструктор з козацького бойового мистецтва «Спас»:

– Грип мені не страшний, тому що я займаюся спортом – бойовим козацьким мистецтвом, загартовуюся. Раз в рік, на Водохреще, купаюся в ополонці. І от уже багато років не хворію.

Розпитували Марина ФУРС і Наталія НИРКОВА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.