Не мала баба клопоту

Декабрь 01 11:09 2011

Оце так я сама на себе нарікаю: не мала клопоту, то захотіла поміняти квартиру. У січні 2006 року я уклала договір з будівельною організацією ДП «Інтергал-Буд» на купівлю нової квартири на правах інвестора в новому будинку на вул. Черняка, 26. Вийшло все дорожче, ніж я сподівалася, бо спочатку терміни будівництва затягнули в п’ять разів. Перший термін здачі будинку був на ІV квартал 2006 року, а фактично його здали у третьому кварталі 2010-го.

Якість будівництва не викликає ніякої довіри. Автономне опалення (дахова котельня) за вартістю майже таке, як і централізоване, а можливо, й дорожче.

До всього цього додалися неприємності від міського БТІ, яке відмовило мені провести обміри квартири в моїй присутності у вересні 2010 року. І досі на всі мої звертання дають брехливу інформацію в різні інстанції, що провели технічну інвентаризацію квартири, її обміри в моїй присутності.

У мене великі сумніви, що обміри квартири на замовлення будівельної фірми провели правильно. Та в будь-якому разі БТІ зобов’язане обміряти об’єкт, який коштує сотні тисяч гривень, у присутності власника. Я маю право цього вимагати, бо сплатила БТІ повний тариф.

Марія ВОЗНЮК, пенсіонерка

На прохання нашої читачки кореспондент газети побував у її новій квартирі, щоб переміряти параметри приміщень, і справді виявив розбіжності в деяких розмірах на 1-2 сантиметри. Чому так сталося, ми попросили відповісти начальника міського БТІ Тетяну ДАВИДЧУК. Ось як вона пояснила ситуацію:

– Перед здачею багатоповерхового будинку в експлуатацію первинні обміри всіх квартир за наявності затвердженого відповідними службами проекту будівництва проводилися в присутності замовника, в даному випадку представника ДП «Інтергал-Буд». Потім усі технічні характеристики й документацію по будинку передали цьому ж замовнику для отримання акта готовності об’єкта до експлуатації.  На всіх етапах передачі площ власникам до РМБТІ не було жодної претензії щодо загальної і житлової площ у будинку №26 на вулиці Черняка.

Стосовно власниці квартири №13 Марії Вознюк, то в її присутності інженер нашого підприємства 20 вересня 2010 року зробив переобміри квартири. Встановив, що труби в кухні вже зашиті гіпсокартоном, встановлена газова плита, про що засвідчила своїм підписом Марія Миколаївна. Крім того, вона підписала акт прийому-передачі квартири №13 на вулиці Черняка, 26 із дочірнім підприємством «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма Інтергал» і погодилася із загальною і житловою площею своєї квартири та її вартістю.

Отож змінювати площу в квартирі Марії Вознюк, у цілому будинку і в документах по розподілу квартир і нежитлових приміщень на вулиці Черняка, 26 немає підстав.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.