На балу не вистачало… чоловіків

Декабрь 01 09:23 2011

Повернути в наше життя призабуті традиції провінційних балів, нагадати про вишуканість, гарні манери, зробити благодійництво потребою душі кожної людини задумали жіночі громадські організації «Спілка жінок Рівненщини» (голова – кавалер ордена Княгині Ольги Марія Рожко), Клуб ділових жінок (голова та автор бального проекту «Барви осені» – Єлизавета Чумак) та Спілка жінок Рівного (голова та режисер-постановник балу, заслужений працівник культури України – Наталія Шолудько).

Усі ці жіночі об’єднання попрацювали над організацією першого балу (далі він має стати для нашого міста традиційним) дуже активно, постаралися зробити свято різноманітним, цікавим і справді вишуканим. Напередодні його учасниці сфотографувалися в образах портретних персонажів відомих художників. Ці жіночі портрети експонувались на балу. Потім охочі могли їх викупити, а виручені гроші віддали на благодійність, так само як і виручку від продажу квитків. Тут же експонувалися фото з вечірки «Хід конем» – попереднього благодійного проекту цих жіночих організацій, який його учасниці проводили влітку в кінно-спортивному клубі.

Ну а в головній програмі балу панували музика і танці. Задав тон цьому святу танцювальний колектив бального танцю «Сяйво» РДГУ. Для присутніх на балі співали Наталія Фарина і Микола Маєвський, грав оркестр Рівненського академічного обласного музично-драматичного театру під керівництвом заслуженого артиста України Зіновія Крета, а показ мод влаштувала разом з професійними моделями власниця мережі магазинів «Вуаля» Ольга Євчук. Оскільки бал відбувався під патронатом міського голови Рівного Володимира Хомка, то й він сам виступив перед учасниками, схвально відгукнувшись про ініціативу жіночих організацій.

Усе було гарно, як уже ж на балу: танці, шампанське, фуршет. От тільки одної «дрібнички» не вистачало – чоловіків. Тому паркет облмуздрамтеатру особливо не потерпів – танці не були масовими, бо жінкам не вистачало кавалерів, щоб сформувати пари. Чому чоловіча половина нашого міста так пасивно відгукнулася на ініціативу жінок, сказати важко. Можливо, грошей пошкодували, адже квиток на бал був недешевим – 350 гривень. Зібрані гроші – майже 12 тисяч гривень – організатори балу, розповіла Єлизавета Чумак, передадуть дитячим будинкам сімейного типу і на лікування онкохворих дітей.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

2 комментария

  1. Декабрь 01, 09:36 #1 Durak

    Може, я чогось не розумію, але 350 гривень за білети на якийсь бал у нашому Рівному — це занадто!

    Reply to this comment
  2. Декабрь 08, 23:46 #2 Танцівник

    Класний початок статті — 60 слів поспіль!!!! Претендуємо на Гінесса чи просто не вміємо зупинитися у переліку таких шанованих пань?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.