Нас ганяють по колу

Декабрь 01 11:20 2011

Дорога редакціє, мешканці нашої вулиці Приходька (ділянка від Відінської до Осипова) мають проблеми з каштанами, які ростуть на тротуарі. Дерева постійно створюють нам проблеми.

Зимово-осінньої пори гілки, впираючись у обважнілі від снігу та ожеледі дроти електромереж, обривають їх, що створює небезпеку для перехожих і знеструмлює житлові будинки. А оскільки сучасні автономні системи опалення  не функ­ціонують без електроенергії, то доводиться декілька разів  на зиму залишатися без тепла. Влітку ці дерева надто затіняють вулицю, у нічний час ліхтарі освітлюють швидше космос, ніж тротуар і проїжджу частину. Восени плоди каштанів засмічують вулицю, погіршують стан дорожнього покриття, а на тротуарах створюють перешкоди для руху пішоходів, особливо похилого віку.

Останній раз дерева обрізали 6-7 років тому, і то незначно. Вони дуже швидко дотягнулися до електромереж. Тому сьогодні дроти вже не провисають природно, а навпаки, підперті гіллям угору. З таким станом речей входити в опалювальний сезон небезпечно.

Я звертався телефоном у ПАТ «АЕС Рівнеобленерго», управління житлово-комунального господарства міськвиконкому, КП «Рівненський трест зеленого господарства». Та, як з’ясувалося, потрапив у замкнуте коло: «АЕС Рівнеобленерго» відправляє в управління житлово-комунального господарства. У ЖКГ – в трест зеленого господарства, а те, в свою чергу, – до «АЕС Рівнеобленерго», мотивуючи тим, що дерева ростуть під лінією електромереж. У всіх є формально вагомі аргументи відмовити, але ж нам від цього не легше, а навпаки – важче, бо ж проблема росте разом із деревами.

Пройшовши двічі по цьому колу, ми, мешканці вулиці Приходька, ви­рішили звернутися до газети. Можливо, чиновники, яких це стосується, звернуть увагу на нас бодай через посередництво газети?

За дорученням мешканців вулиці Приходька Богдан ШОЛУДЬКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 21, 17:43 #1 Вован

    Кому вони мішають. Я живу на Приходька багато років. Проблем з падінням дерев не було, електроенергія не пропадала. І взагалі мешканцям вул. приходька за щастя що ці каштани є. Хто такий Богдан Шолудько(автор статті) ? ми мешканці про такого і не чули.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.