Чутки про вибух на «Азоті» значно перебільшені

Ноябрь 24 14:04 2011

«У ніч із неділі на понеділок на третьому агрегаті в одному з цехів виробництва аміаку стався перегрів, пожежа та викид полум’я. Агрегат отримав значні пошкодження. Керівництво «Рівнеазоту» та влада замовчують аварію на підприємстві». Таку інформацію з претензією на сенсаційність розповсюдила прес-служба місцевої організації однієї з політичних сил.

Щоб отримати інформацію з перших рук, наш кореспондент зв’язався із прес-службою ВАТ «Рівнеазот».

– Ніякої аварії, перегріву, а тим більше пожежі та викидів на підприємстві не було, – розповів речник «Рівнеазоту» Олександр Ярмушко. – Підприємство працює в нормальному режимі. Вочевидь, приводом для заяви послужила невелика неполадка на одному з агрегатів, через яку оператори тимчасово зменшували його потужність.

Спростував заяву й керівник відділу зв’язків з громадськістю МНС Віктор Козак. За його словами, підрозділ рятувальників, який несе чергування на хімічному гіганті, протягом останнього тижня не здійснював на території підприємства навіть навчальних виїздів.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.