Приклад, який треба наслідувати

Ноябрь 24 12:56 2011

Народний депутат Наталія Королевська вважає власника льонокомбінату Олега Червонюка винятком із правил.

Цей приклад показав льонокомбінат, який, незважаючи на тяжкі економічні часи, створює робочі місця, модернізує технологічний процес та розвиває легку промисловість в регіоні. Таку думку висловила про підприємство, відвідавши його з робочим візитом, голова парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська.

– Ми повинні розраховувати самі на себе, а потім уже на політиків. Хоча, звичайно, приємно, коли на Рівненщину приїжджають політики різних рівнів і намагаються розібратися в тих питаннях і проблемах, які сьогодні є, – зауважив під час зустрічі з Наталією Королевською власник льонокомбінату Олег Червонюк.

Висока гостя на власні очі змогла переконатися, що сьогодні на відродженому льонокомбінаті працює виробництво трикотажного полотна білого, чорного, стального, бірюзового та інших кольорів. Ініціатива відвідати нове «старе» рівненське підприємство належала Українській асоціації підприємств легкої промисловості. Адже там знають, що нашому льонокомбінатові є що показати. Між тим, побувавши на бага­тьох заводах і фабриках в Україні, пані Наталія вперше отримала можливість побачити, як виготовляють текстиль. Вона уважно слухала Олега Червонюка та із зацікавленням спостерігала за технологічним процесом перетворення нитки на готове трикотажне полотно.
У підсумку голова парламентського комітету зауважила, що Рівненський льонокомбінат – це виняток із правил. Адже в той час коли підприємства ледве зводять кінці з кінцями, платять мізерну зарплату і не розвивають своє виробництво, льонокомбінат використовує провідні технології та вкладає кошти в модернізацію, незважаючи на кризу та нестабільну ситуацію в країні.

– Таких прикладів в Україні дуже мало, – авторитетно заявила народний депутат. – Але коли відкриваються подібні виробництва, розумію, що не все втрачено, що є люди, які готові брати на себе відповідальність, боротися з усіма перешкодами і йти вперед, відстоювати свою позицію. Радує, що людина сама виявляє ініціативу, може організувати гарне підприємство. Коли є такі приклади, про них треба розпо­відати, показувати їх і підтримувати у всьому, що потрібно для їхнього подальшого розвитку.

Марина ФУРС

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.