Здоров’я дитини — в руках батьків

Ноябрь 24 09:16 2011

Причиною захворювання на гострі кишкові інфекції здебільшого стає незнання правил особистої гігієни

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) залишаються однією з найактуальніших світових проблем. Серед інфекційних захворювань вони поступаються лише гострим респіраторним вірусним інфекціям. За даними ВООЗ у світі щороку реєструють від 68,4 до 275 млн випадків діарейних захворювань, і їх кількість постійно зростає. Випадки ГКІ вдвічі частіше реєструють серед дітей, ніж серед дорослих. Не стало винятком і Рівне. Так, за 9 місяців цього року в нашому місті зареєстрували 371 випадок ГКІ. З них 51,8% становлять діти.

– Особливу увагу привертає те, що 82,3% випадків серед дитячого населення припадає на дітей, які перебувають і виховуються вдома, а лише 17,7% – на тих, які відвідують організовані колективи (школи, дитсадки), – наводить статистичні дані в.о. завідувача епідвідділу ДЗ «Рівненська міська СЕС» Ярослав Колобов. – Серед захворювань на ГКІ левову частку займає сальмонельоз. Із початку року з 82 мешканців міста, які захворіли на сальмонельоз, 40,2% становили діти. У більшості випадків захворювання пов’язане зі споживанням інфікованої їжі.

Спеціалісти ДЗ «Рівненська міська санітарно-епідеміологіч­на станція» провели аналіз збудників, що викликають ГКІ. 37,4% припадає на ротавірусну інфекцію. Решта – на стафілококи, протей, клебсіеллу, кишкову паличку та інші мікроорганізми. За факторами передачі збудника ГКІ більшість дітей, перед тим як захворіли, вживали овочі та фрукти, кисломолочні продукти.

– Можливо, це пов’язано з тим, що діти не знають правила особистої гігієни, споживають продукти сумнівної якості, в більшості випадків батьки не наглядають за малечею, а також тому, що діти мають високу сприйнятливість до збудника захворювання, – припускає Ярослав Колобов. – У захворюваності на ГКІ серед дітей, що не відвіду­ють дитячі колективи, важливу роль відіграють низький рівень знань правил особистої гігієни, слабкий контроль за дітьми з боку батьків та бакносійство дорослих.

Щоб запобігти виникненню гострих кишкових інфекцій серед дітей, слід:

1. Ретельно мити руки перед прийомом їжі собі і вашій дитині.

2. У жодному разі не годувати дітей молочними та іншими продуктами сумнівної якості, що продаються в місцях стихійної торгівлі. Купуючи продукти на ринку, звертати увагу на умови їх зберігання.

3. Категорично забороняється вживати сире молоко дітям.

4. Зберігати та вживати харчові продукти згідно з умовами і термінами їх зберігання, які вказані на упаковці.

5. Не вживати самим і не давати дітям немиті овочі, фрукти та ягоди. Перед вживанням вимийте їх проточною питною водою, а потім обдайте окропом.

6. Вживати воду для пиття слід тільки гарантованої якості.

7. Соки, молочні суміші та каші для немовлят слід готувати зі свіжих продуктів, у чистому посуді безпосередньо перед вживанням.

Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.