Школярів запросили на льонокомбінат

Ноябрь 17 11:39 2011

Семінар-практикум для вчителів економіки «Простір співпраці вчителя та учня в курсах шкільної економіки» відбувся минулого тижня в ЗОШ №27.

У цій школі приділяють велику увагу вивченню економічних дисциплін учнями різного віку. Тож сюди запросили вчителів економіки з усіх міських шкіл, аби поділитися практичним досвідом. До того ж педагоги мали нагоду поспілкуватися з людиною, яка щодня на практиці досить успішно застосовує економічну науку, – власником рівненського льонокомбінату Олегом Червонюком.

Розпочався семінар із методичного практикуму: гості відвідали фрагменти уроків з економічних дисциплін у третьому, шостому і одинадцятому класах. Після цього вчителі перейшли до практичних занять. Їх ознайомили з новою методичною літературою, презентували розробки міського управління економіки щодо інвестиційної привабливості міста.

– Я побачив на відкритих уроках, що сучасні діти дуже хочуть бути успішними, – наголосив Олег Червонюк. – На жаль, у школах та інститутах вони не отримують достатньо знань і практичних навичок. Навчальні програми – дуже часто застарілі. Тож було б дуже добре, аби діти й самі прагнули дізнатися більше, ніж пропонується в тих програмах.

– Діти цікавляться економікою, хочуть орієнтуватися в сучасному світі. Тому ми хотіли б привести дітей на екскурсію на підприємство, – запропонувала можливості для співпраці вчитель економіки ЗОШ № 18 Віра Чернуха.

Олег Червонюк радо пристав на цю пропозицію і запевнив, що зацікавлений у співпраці з навчальними закладами міста, адже сьогоднішні школярі завтра стануть молодими спеціалістами, які можуть прийти працювати на льонокомбінат.

Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.