Школа чи фабрика талантів?

Ноябрь 17 10:57 2011

Співає Катя Качановська

Кількох осінніх тижнів вистачило учням дитячої музичної школи № 2, аби отримати перемоги в низці творчих конкурсів, серед яких фестиваль слов’янської музики «Музичний Регенсбург» у Баварії, конкурс вокальної музики «Осіння мелодія» у Вінниці та фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально-хореографічного конкурсу «Крок до зірок» у Києві.

П’ятеро учасників – і 5 перших призових місць! Це результат творчої поїздки учнів до Баварії. За умовами конкурсу потрібно було представити інструментальну музику слов’янських композиторів. У трьох вікових категоріях виступала творча молодь України, Білорусі, Польщі, Чехії й Німеччини. Переможцями стали учні викладачів Алли та Інни Петрухіних: Віталій Дєдух і Назар Савченко («Срібна гілка»), Вікторія Кондратишина та Марія Шахрайчук («Золота гілка»). Гран-прі конкурсу теж у руках учениці другої школи – Олександри Слєсарчук.

Творчий успіх супроводжував учнів музичної школи і на українських теренах. Майже одночасно з конкурсом у Баварії відбувалися конкурси вокального мистецтва «Осіння мелодія» у Вінниці та фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально-хореографічного конкурсу «Крок до зірок» у Києві. Гран-прі та перше місце на обох конкурсах здобула стипендіатка міського голови Катя Качановська.

– Мені завжди ставили 50 балів, – задоволена результатом Катя. – Приємно було чути коментарі членів журі, що я співаю професійно. Звісно, це заслуга композитора Валерія Марченка і моєї викладачки Жанни Марченко. Їхні пісні – класні! Вони принесли мені вже багато перемог.

Перемога в конкурсі – це заповітна дитяча мрія. Це розуміння того, що самовіддана праця завжди приносить свої плоди. А стільки призових місць – чудова подія і нагода для щирої радості творчого колективу музикантів Рівненської дитячої музичної школи №2 – справжньої фабрики дитячих талантів.

Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.