Дитина померла від уколу

Ноябрь 17 15:49 2011

Понеділок для учнів Рівненської класичної гімназії «Престиж» став траурним. Напередодні першокласник цієї гімназії Андрійко загинув від уколу, який йому зробили в міській дитячій лікарні, почавши лікування пневмонії.

Для батьків і родини Андрійка – це непоправна втрата й горе на все життя, яке не стерти з пам’яті, для ровесників-однокласників, які чи не вперше так близько зіткнулися зі смертю, – потрясіння. Цей трагічний випадок розглядала спеціальна комісія провідних спеціалістів медицини області. Висновки, до яких прийшла комісія, прокоментувала заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Думановська:

– Хворого шестирічного Андрійка у неділю батьки привезли в обласну дитячу лікарню з болем у животі та високою температурою. Черговий хірург оглянув дитину і хірургічної патології не виявив, але запідозрив гостру пневмонію. Хлопчика направили для лікування в міську дитячу лікарню. Там поставили діагноз «гостра правостороння пневмонія під знаком питання і гострий пієлонефрит». Саме з цим діагнозом хлопчикові почали надавати медичну допомогу. Відповідно до протоколів лікування дітей із гострою пневмонією був призначений антибіотик лораксон. Після його введення в дитини розвинувся анафілактичний шок. Але ні невідкладна допомога, ні реанімаційні заходи, на жаль, дитину не врятували. Службова перевірка триває.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.