Бісмарк, але не той,

Ноябрь 17 12:01 2011

Андреас Бісмарк досить довго і детально пояснював працівникам льонокомбінату, як правильно налаштувати німецьке обладнання

якого пам’ятаємо з історії, а його правнук побував на льонокомбінаті

Представник компанії «Тирот» – виробника обладнання для легкої промисловості з Німеччини, Андреас Бісмарк минулого тижня за­вітав до Рівного, щоб ознайомитися з роботою льонокомбінату і дати фахові поради його працівникам щодо роботи на німецькій техніці.

– На підприємстві працює обладнання цієї німецької фірми, тож її представник поспілкувався з нашими інженерами та відповів на їхні запитання про особливості роботи круглов’язальних машин. Крім того, він надав пропозиції щодо іншого обладнання німецького виробництва, яке могло б нас зацікавити, – розповів нашій газеті власник льонокомбінату Олег Червонюк.

Ксенія БОЙКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

3 комментария

 1. Ноябрь 18, 10:24 #1 Мик

  Знову піар Червонюка. Та ще й незрозуміло, як Бісмарк за столом «досить довго і детально пояснював працівникам льонокомбінату, як правильно налаштувати німецьке обладнання». І чому миповинні памятати з історії якогось Бісмарка

  Reply to this comment
 2. Ноябрь 19, 08:51 #2 Віка

  Мик, якби ти відіграв у історії таку ж роль, як Бісмарк, то й тебе записали б у підручник історії. Не треба хвалитися своїм невіглаством.

  Reply to this comment
 3. Ноябрь 28, 00:37 #3 До Віки

  Хто такий Бісмарк — знаємо добре. Щодо його ролі в історії — можна посперечатися. А у нас є своя історія і свої герої/антигерої. Ось і думаю -хто такий Червонюк — перше чи друге? Ділова людина чи простий претендент на депутатство?

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.