У Рівному триває благодійна акція «Шкільний портфель для сироти»

Ноябрь 15 17:03 2011

Щоб повірити у добро – почни його творити, впевнені активісти благодійного фонду «Доброта». Переконатися в цьому може кожен рівнянин, долучившись до акції «Шкільний портфель для сироти». Цей портфель благодійники пропонують збирати всім небайдужим до сирітської долі людям.
Проект стартував у серпні. Напередодні першого вересня портфелі з усім необхідним шкільним приладдям отримали першокласники Клеванської спеціальної школи-інтернату №1 для дітей з вадами зору та Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. Окрім цих закладів, нині таку допомогу потребують і вихованці Рівненського дошкільного спеціального будинку, Міського будинку дитини, Обласного центру інвалідного спорту та інші нужденні.
– Зрозуміло, що портфелі зношуються, олівці та ручки виписуються, а зошити закінчуються. Тому акція «Шкільний портфель для сироти» діє безстроково, адже у школярів завжди є потреба у канцелярському приладді. Допомогти дітям, які позбавлені матеріальної підтримки з боку рідних та близьких і через це не отримують усе необхідне для повноцінного навчання, можна в будь-який час, – розповідає заступник голови правління благодійного фонду «Доброта» Ліана Мельник. – До того ж це можуть бути не тільки канцтовари, а й розвиваючі ігри, одяг, книги або кошти на їх придбання. Ми закликаємо всіх небайдужих допомогти сиротам, напівсиротам, вихованцям дитячих будинків, інтернатів, притулків, малозабезпеченим сім’ям та дітям-інвалідам. Бо впевнені, що в наших силах покращити життя знедолених дітей. Будь-який внесок стане не тільки матеріальною підтримкою для них, а й проявом уваги, турботи і сердечного тепла для тих, хто цього найбільше потребує.

Марина ФУРС

Рівненський благодійний фонд «Доброта»
м. Рівне, проспект Миру, 11, оф. 2, р/р 26003060752055 у ПриватБанку м. Рівне, код ЄДРПОУ 37645886, код банку 21099787.
Довідки за тел. 43-03-09, 096-938-87-33

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.