Білборди перевірить Хмилецький

Ноябрь 15 10:05 2011

Зовнішні рекламні носії, що нібито не відповідають нормативним вимогам, вдруге стали причиною дискусії на засіданні міськвиконкому. Тому заступникові міського голови, який опікується комунальним господарством, Олексієві Хмилецькому доручили перевірити всі проблемні точки та з’ясувати. чи не заважають білборди і рекламні щити рухові автотранспорту і чи не становлять вони загрози функціонуванню інженерних мереж.
Надання дозволів на встановлення зовнішньої реклами обговорюють чи не на кожному засіданні виконкому. Однак чимало прохань про встановлення зовнішніх рекламних носіїв навіть не доходить до голосування. Їх «бракують» майже одразу після подання. Цими питаннями опікується спеціальна міська комісія.
– Часто відмовляємо заявникам у встановленні реклами, – прокоментував ситуацію начальник управління житлово-комунального господарства Іван Гема. – Основні причини: наявність інженерних комунікацій під тими місцями, де хочуть встановити рекламний носій; наступна – обмеження видимості проїзду і безпека руху; і третя причина – естетична. Визначаємо також, чи доцільно ставити нову конструкцію саме в тому місці. Щоб реклама в місті не була «дикою». Перевіряємо, чи вчасно і повністю розраховується фірма-претендент за вже встановлені білборди.
Попри такий детальний попередній аналіз на засідання виконкому все одно потрапляють проблемні питання. На кілька таких уже друге засідання поспіль вказує один із членів виконкому, Роман Денисюк:
– Минулого разу були сумнівні пункти в рішенні і цього разу теж. Наприклад, на вулиці Київській є газопровід низького тиску, а там хочуть встановити рекламу. Деякі білборди не відповідають закону про рекламу. Крім того, на попередньому засіданні ми не розглянули кілька заяв, а ті білборди все одно встановили біля супермаркетів.
На це зауваження Іван Гема відповів, що нині має всі погодження і від ДАІ, і від комунальних служб, і позитивні висновки комісії. А заступник міського голови Олексій Хмилецький наголосив, що будь-хто з членів виконкому може звертатися зі своїми зауваженнями до спеціальної міської комісії, яка займається зовнішньою рекламою. Тож аби з’ясувати, чи відповідають скарги дійсності, саме панові Хмилецькому виконком доручив вивчити проблемні питання і прозвітуватися перед членами виконкому.

Наталія НИРКОВА

write a comment

1 Comment

  1. Ноябрь 15, 15:02 #1 Читач

    Я б їх усі давно позносив

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.