12 років гарантії на асфальт

Ноябрь 09 17:05 2011

Сухий і теплий листопад – подарунок долі для шляховиків. У місті саме почалася друга хвиля активного ремонту асфальту на вулицях. Навіть у вихідні не припиняли дорожні роботи на Соборній, дочекалися робочих рук й інші вулиці Рівного.

– До області надійшли кошти з «дорожньої» субвенції державного бюджету, тобто до нас повернулися гроші від транспортного податку, які відраховують із вартості кожного літра реалізованого пального, – розповів нашому кореспонденту начальник управління ЖКГ Іван Гема. – На вулиці Соборній від моста до вулиці Коцюбинського повним ходом іде капітальний ремонт покриття і реконструкція тротуарів. Для безпеки пішоходів обидва краї вулиці отримають турнікети. Вже розпочали капітальний ремонт вулиці Мельника. Там буде розширено проїжджу частину і влаштовано «кишені» для зупинки громадського транспорту. Із дня на день почнуть капітально ремонтувати вулицю Чорновола. На ділянці від Соборної до Драгоманова також влаштують дві зупинки. Кошти надійшли у область, тож обласна адміністрація проводила й тендери. А місто тим часом замінює турнікети на Соборній угору від поштамту.

Начальник Головного управління з питань бу­дівництва і архітектури Юрій Сідлецький повідомив, що на виконання капремонтів вулиць обласного центру держава виділила цього року 10 мільйонів гривень. Він упевнений, що цими коштами розпорядилися правильно. Юрій Юліанович задоволений темпами і якістю робіт на вулиці Соборній:

– Там уже закінчили фрезерування дороги і підняли бордюри, ось-ось почнуть укладати асфальт. Шляховики місь­кого ШЕУ майже завершили роботи на Буковинській. Якість кожної операції наші фахівці перевіряють постійно, слід­куємо, щоб усе виконувалося з дотриманням технічних вимог. Якщо температура повітря буде меншою від допустимої, роботи зупинимо.

Майстра дільниці острозької фірми «МВМ-13» ми зустріли, коли його працівники знімали старий асфальт із останніх квадратних метрів проїжджої частини на Соборній.

– Ми – лише одна з філій потужної корпорації, яка здійснює дорожньо-ремонтні роботи на всій території України: працюємо в Харкові, Львові, Хмельницькому, Чернівцях, – розповів він. – Досвід набули величезний, маємо й потужну техніку. Цю ділянку – дорогу і тротуари – плануємо закінчити до 20 листопада. На все покриття даємо гарантію 12 років. Якщо асфальт десь трісне – ремонтуватимемо за свої кошти. Але не думаю, що таке станеться. Ця робота для нас нескладна, не підвела б погода.

Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

5 комментариев

 1. Ноябрь 09, 18:39 #1 Олександр

  Пане Сідлецький, а скільки із 10 мільйонів піде до вашої кишені?

  Reply to this comment
 2. Ноябрь 09, 21:49 #2 Мик

  А пан Гема взагалі то знає, що таке турнікет? Чи пан журналіст переплутва млова посадовця? До речі, а майстер з Острозької філії має імя та прізвище чи він у розшуку і тому шифрується?

  «Турнікет (фр. tourniquet) — пристрій, призначений для обмеження проходу людей у ??випадку, коли необхідна перевірка права входу і виходу для кожного проходить. Основне завдання турнікета — створити фізичну перешкоду перед людиною, до його авторизації, яка може здійснюватися за допомогою механізмів або електронних пристроїв». — читайте тлумачні словники, пане Сергію. Здається, філологу за освітою….

  Reply to this comment
 3. Ноябрь 12, 21:17 #3 кс

  напевно тільки дюдям з високим обдаруванням приходить на думку класти асвальт зимою, певно що за літнім активним відпочинком їм дана думка не йде на УМ.
  ДАР УНІКАЛЬНИНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 4. Декабрь 25, 00:01 #4 Тарас

  Позорисько, Люди ви бачили зараз Соборну це просто п……..ц, ці вище вказані діячі в нормальній країні сиділи б у тюрмі, але це Україна і до поки у нас є чарівне слово ПАРІШАЄМ, вони будуть поважними людьми, які можуть порішать всі проблеми. АЛЕ НАСТАНЕ ЧАС КОЛИ КОЖЕН З НИХ ВІДПОВІСТЬ!!! А ЛЮДИ ЗГАДАЮТЬ ВСЕ!!!

  Reply to this comment
 5. Январь 14, 21:13 #5 black0wolf

  Після ремонту асфальту по Соборній біля лагуни одні ями!

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.