Льонокомбінат відкривали усі покоління його працівників

Ноябрь 08 09:47 2011

У суботу в Рівному офіційно відкрили виробництво на оновленому льонокомбінаті. Стрічку перерізали усі члени сім’ї власника льонокомбінату Олега Червонюка – він сам, його дружина Галина Василівна, син Дмитро та донечка Оля. А ще до цієї урочистої церемонії залучили першу ткалю Рівненського льонокомбінату Єлизавету Бєляєву, яка так само перерізала стрічку в 1963-у році, коли розпочиналося виробництво на щойно спорудженому льонокомбінаті.

Натисли ту кнопку, яка запустила нове обладнання нинішнього оновленого льонокомбінату міський голова Рівного Володимир Хомко та ткаля-ветеран, Герой Соціалістичної Праці Мілентина Бондарева. Всього в урочистостях з нагоди відкриття льонокомбінату взяли участь близько двох тисяч рівнян.

Більше фото у фотогалереї.

ДУМКИ З ПРИВОДУ

Олександра Сабліна, ветеран Рівненського льонокомбінату, почесна громадянка міста Рівне:

– Я так хвилююсь і така щаслива, що знайшлася людина, яка не дала нашому льонокомбінату занепасти. Це так добре, що тут знову є робота для людей! От якби ще льонокомбінат справді відповідав своїй назві і випускав тканини з льону. Хочеться, щоб так само, як відродив виробництво льонокомбінат, села наші відродили льонарство.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

– Вітаю рівнян із цією подією і надзвичайно тішуся з того, що на це підприємство прийшов стратегічний вітчизняний інвестор, який погасив декілька десятків мільйонів боргів, котрі залишили після себе попередні власники, і нині планує розвивати на базі льонокомбінату центр легкої промисловості України. Я вже прикидаю, які це дасть податки, а отже, й додаткові можливості для міста, і хочу побажати сім’ї Червонюків, щоб вона ніколи не пошкодувала про те, що вклала інвестиції саме в наше місто.

Лідія Червонюк, мама власника льонокомбінату:

– Сама я родом із заходу України, тут жили мої діди-прадіди, тому я дуже рада, що мій син саме тут вирішив розвивати свій бізнес. Тільки я за нього дуже переживаю – як кожна мама за свою дитину. Всього, що він має, він досягнув своїм розумом і своїми руками. Ми – сім’я звичайна, небагата, то змогли дати синові тільки освіту. Батько Олега, мій чоловік працював водієм. Його вже 11 років на цьому світі немає. А я – фармацевт. Все, що син успадкував від нас, – це любов до праці. Він ще студентом уже працював на базарі, бо в нас у Хмельницькому більшість людей так і розжилися. А виробництво своє почав з одної швейної машинки, яку поставив у гаражі. Я сьогодні дуже рада бачити все, чого він досяг, і молюся за те, аби йому все вдавалося. Бо він узяв на себе дуже велику відповідальність не тільки за свою родину, а й за тих людей, які тут працюють.

Єлизавета Бєляєва, перша ткаля Рівненського льонокомбінату:

– Льонокомбінату я віддала 31 рік свого життя. І в мене постійно був у серці біль, що все тут занепало. А сьогодні відчуваю радість, бо бачу, що льонокомбінат знов працює. Бажаю, щоб він процвітав, як колись у часи моєї молодості.

Дмитро Червонюк, син власника льонокомбінату:

– Із дитинства я мав перед собою приклад батька. Тому вирішив продовжити його справу. Я закінчив школу із золотою медаллю і тепер вивчаю в Німеччині технології, які планую з часом застосувати на роботі тут, на льонокомбінаті.

write a comment

5 комментариев

 1. Ноябрь 08, 13:24 #1 я

  Гарна стаття. Добре, що Мілентину згадали. У інших газетах і на сайтах про неї ні слова

  Reply to this comment
 2. Ноябрь 08, 21:54 #2 ССО

  А що ъъ згадувати.? Ъъ слава минула. Тепер э нова слава.

  Reply to this comment
 3. Ноябрь 08, 21:55 #3 Я з Рывного

  Стара слава нову любить. Наш льонокомбынат ще загримить.

  Reply to this comment
 4. Ноябрь 09, 10:25 #4 Веск

  Оце людина показала реальне діло, а то тільки болтають : інвестиції-інвестиції.

  Reply to this comment
 5. Ноябрь 09, 10:27 #5 Прихильник

  Якби то в нас побільше було людей з такими мозгами, як Червонюк. Але їх одиниці. Одиниці думають, як цю країну розвинути, а мільйони — як з неї щось потягнути і звалити за бугор

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.