Квартири, земля і соціальні гарантії

Ноябрь 03 11:09 2011

Ветерани Афганістану і місцева влада днями обговорювали звичні, на жаль, проблеми.

Зустріч за круглим столом відбулася на найвищому рівні. Кілька десятків активістів міської організації Cпілки ветеранів Афганістану зустрілися в залі засідань виконкому з Володимиром Хомком, Сергієм Васильчуком, начальниками і заступниками керівників управлінь, від яких часом напряму залежить якість життя і реалізація соціальних гарантій колишніх воїнів і членів сімей загиблих.

Найгостріші питання, які задали міському голові, були про квартири і земельні ділянки. А конкретніше – про долю незавершеного будинку для афганців і чорнобильців на вулиці Черняка. Володимир Хомко розповів, що для завершення робіт міська влада намагається знайти добросовісного інвестора. Вочевидь, це будуть останні безкоштовні квадратні метри, що розподілятиме серед пільговиків міська влада. Органі­заціям афганців потрібно вже починати добиватися, щоб у державному бюджеті депутати передбачили асигнування на заявлені законом пільги.

За законом афганці мають також право на позачергове отримання земельних ділянок. Попри те що Рівне не має вільної землі, міський голова намагається вирішити проблему, домовившись із обласною адміністрацією про ділянки під забудову на кордоні з містом.

Також афганці отримали вичерпні роз’яснення щодо конкретних випадків реалізації їхніх пільг і соціальних гарантій. Не всі відповіді були обнадійливими, але кожна – аргументованою і чесною.

– Конструктивний діалог, який склався у нас із мером і місцевою владою, з часом приведе до розв’язання багатьох проблем ветеранів, – підсумував почуте після завершення зустрічі Сергій Зінич, голова міського осередку організації ветеранів-афганців. – Тому наша спілка не бере участі в акціях протесту. Щоб забезпечити ветеранів квартирами, землею, реалізувати соціальні пільги, ми з майданів прийшли в кабінети. Якщо ж влада ігноруватиме закони, знову підемо на майдани.

Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.