Як кохана з інтернету обікрала іноземця

Октябрь 28 11:30 2011

28-річний Йохан із німецького міста Равенсбург майже рік листувався з хмельничанкою Інеш. Він знайшов дівчину, яка йому дуже сподобалась, в одній із соціальних мереж. Дівчина розповіла, що, закінчивши школу, навчалася на курсах модельєрів, проте після них роботу собі ще не знайшла. Вона видалася йому щирою, зворушливою та трохи беззахисною.

Окрім Інеш, в Україні чоловік мав ще й друзів та ділових партнерів, яким переганяв з Німеччини під замовлення автомобілі. Під час чергового приїзду в Україну він вирішив зустрітись із дівчиною. Щоразу під час перебування на Рівненщині Йохан зупинявся в одному з готельних комплексів, що біля Рівного. Отож саме туди й запросив Інеш на зустріч і сам привіз її автомобілем з Хмельницького до Рівного. Після бурхливих розваг дівчина лягла відпочити, а втомлений Йохан сів біля телевізора. Він незчувся, як заснув. А коли прокинувся, коханої поряд не виявилось. Її телефон також не відповідав. Разом з Інеш зникли 3200 євро та майже 6 тисяч гривень, які були в піджаку чоловіка. Іноземець був змушений звернутися по допомогу до Рівненського райвідділу міліції.

Завдяки працівникам готелю нам вдалося розшукати таксиста, який останнім спілкувався з втікачкою, розповідає Олеся Шевченко, помічник начальника Рівненського райвідділу міліції. Він повідомив, що дівчину, яку ми розшукували, відвіз на автовокзал, а дорогою вона з кимось розмовляла по мобільному телефону, пообіцявши, що повернеться додому на таксі. Затримати втікачку рівненським міліціонерам допомогли колеги з ДАІ Хмельниччини. Коли 23-річну дівчину повернули в Рівне, Інеш спершу запевняла міліціонерів, що грошей в іноземця не брала, а потім вирішила добровільно повернути своєму німецькому другові викрадені кошти, заявивши, що насправді «це була її винагорода». Вирішується питання про порушення за цим фактом кримінальної справи за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), повідомили зі служби зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.

write a comment

1 Comment

  1. Ноябрь 01, 16:29 #1 Блоггер

    Правильно сделала девушка…

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.