Рівненські перукарі визнані в Україні

Октябрь 27 09:33 2011

Стилістка і перукарка Ірина Раєвська здобула третє місце серед професіоналів на чемпіонаті з перукарського мистецтва в Києві. Її учениця Людмила Максимів стала другою серед учнів.

Одна з кращих рівненських перукарів Ірина Раєвська не перестає дивувати успіхами. Цьогоріч команда студентів під її керівництвом успі­шно виступила на Кубку Києва, конкурсі «Ексклюзив-2011» і чемпіонаті  України. А нещодавно Ірина увійшла до когорти кращих у міжнародному конкурсі «Зірка Estel».

– Одразу ж після приїзду із Cанкт-Петербурга вирішила спробувати свої сили у чемпі­онаті з перукарського мистецтва «Your Hairs Awards», – розповіла Ірина Раєвська. – Для цього зібрала команду найкращих у місті професіоналів своєї справи. Підбір моделей забезпечило агентство моделей «Панна». Працювала з нами найкращий рівненський візажист Ольга Гурська, одяг для моделей створила молода дизайнерка Ольга Мамкова.

Ірина здобула бронзову нагороду в номінації «Весільна пара» за роботу у стилі «Стиляги». Учениця Ірини Раєвської Людмила Максимів виборола друге місце в номінації «Модний жіночий образ». Обидві перукарки виграли подарунки, сертифікати та за­прошення на  участь у Кубку дружби міжнародного чемпіонату «Невские Берега», що відбудеться у Санкт-Петербурзі 25 лютого 2012 року. Утім, для поїздки перукарі мають заручитись підтримкою меценатів.

Ксенія БОЙКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.