У Рівному відбулося перше «Слінг-шоу»

Октябрь 19 12:21 2011

На один сімейний клуб у Рівному стало більше. 17 жовтня про своє заснування заявив клуб «Пузата мама». Разом з ТМ «NIKA» учасники клубу провели перше»Слінг-шоу». У центрі розвитку дитини «Зернятко» вагітні та матусі з малюками повправлялися у носінні слінга та отримали поради лікарів.
Рівненські матусі не хочуть сидіти без діла в декретній відпустці. Після фіналу конкурсу «Пузата мама» учасниці розлучатись не захотіли, тож після народження малюків вирішили утворити сімейний клуб з однойменною назвою. Традиційно головою клубу обрали організаторку конкурсу Оксану Прокопчук.
— Коли я познайомилась з директором ТМ «NIKA» Анастасією Банацькою, вона запропонувала відзначити тиждень слінгоносіння у Рівному, — розповіла Оксана Прокопчук. — Разом з друзями та партнерами ми вирішили провести «Слінг-шоу».
Підтримали матусь рекламно-маркетингова компанія «Неомарк», агентство моделей «Панна». Гостинно прийняти свято вирішив центр розвитку дитини «Зернятко». Тут відпочити змогли не тільки матусі, а й дітлахи.
— Сьогодні спробувала носити свого малюка в слінгу, виявилось – це навіть зручніше, ніж я думала. Тим паче фахівці допоможуть підібрати потрібну модель, залежно від віку дитини, — зізналась молода мама Оксана Біла.
Під час святкування матусі змогли протестувати різні види слінгів, отримати консультації педіатра Ольги Стасюк, повправлялися у виготовленні екологічно чистих іграшок разом із майстринею Наталією Юрченко. А фото на згадку для них зробила учасниця клубу та фотохудожниця Марина Худаніч.
«Розважальна» частина заходу лягла на тендітні плечики двох дівчаток — Софійки Юрчук та Надійки Юрченко, які співали пісень та розповідали вірші про матусь.
Всі учасниці сімейного клубу отримали клубні карти, та вже вирішили робити засідання клубу постійними, а також проводити й інші цікаві заходи.

write a comment

1 Comment

  1. Октябрь 21, 10:54 #1 Nikolay

    А що серед мам робить Ю.Дюг? Він же не «пузатий» тато!!! Дот речі, коли вперше обирають керівника клубу, то це не можна робити «традиційно»!!!! Не збиткуйтеся над укр.мовою і укр.літературою!!!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.