Під музику Queen – до перемоги

Октябрь 19 09:41 2011

Саме так виступатиме цієї суботи у Києві наша команда на танцювальному шоу «Майdан’s. Другий сезон». Дуже бажаною, але все ж таки несподіваною стала звістка про повернення команди Рівного на проект. І тут знову вирішальну роль зіграли телеглядачі, які минулої суботи найбільш дружно підтримали саме команду Рівного. Тож перед фіналом грандіозного шоу наш кореспондент побував на одній із перших репетицій фінальних номерів рівненських майдансівців.
У репетиційному залі у вівторок о 12 годині дня ми застали лише кілька десятків учасників – вони виступатимуть разом із Алісою Зайцевою в сольному номері хореографа. Загальна репетиція мала початися на кілька годин пізніше.
Спілкуємося з Алісою і дізнаємося, що вона танцюватиме під композицію «Знаєш, як болить» від гурту Lama. Як завжди, рівняни готуються вразити публіку.
– Я не дуже люблю розповідати про майбутній виступ, можу лише сказати, що ми зробимо те, чого ще не робив ніхто, – привідкрила таємницю майбутнього виступу Аліса Зайцева. – Велосипед у цій справі важко винайти, але ми задумали експеримент, який, сподіваюся, всім сподобається.
Хореограф розповідає, що не боїться пробувати щось нове. Тим більше, що команда, вже загартована гірким досвідом поразки, отже готова видати максимум можливого і поборотися за перемогу.
– Повернення команди Рівного на «Майdан’s» всі сприйняли на ура! – продовжує Аліса. – Цілий тиждень після того як ми вибули з шоу, всі дуже хвилювалися. Було таке враження, що минуло не сім днів, а півроку. Тому ми дуже вдячні глядачам за підтримку і за наше повернення.
Команда виступатиме під композицію «Богемська рапсодія» легендарної британської рок-групи Queen. На репетиції журналістам також показали, в яких костюмах танцюватимуть рівняни. Одяг буде схожий на один із сценічних костюмів соліста Queen Фреді Мерк’юрі – жовтий вкорочений піджак із вишивкою червоного кольору на спині (корона і напис Рівне) та білі брюки.
Як ми вже писали, музику для виступів усіх учасників визначають організатори шоу в Києві. А вже на місцях хореографи мають поставити танець, незалежно від того, чи подобається їм вибір організаторів. Музика дійсно складна, але Аліса переконана в успіху команди Рівного.
Але усіпх і перемога не можливі без допомоги рівнян. Тож усі рівненські майдансівці, їхні близькі сподіваються на активність глядачів, котрі, як і раніше, надсилатимуть смс, телефонуватимуть, щоб підтримати команду свого міста. Бо Рівне заслуговує на перемогу.
Ксенія БОЙКО

Завдяки танцям Кирил і Оля почали зустрічатися. Разом були солістами в номері про шкільне кохання

Аліса Зайцева (в центрі) разом із своїми асистентами Тіаною Мацько (ліворуч) та Олею Пахолюк

У такому костюмі виступатиме команда Рівного

write a comment

1 Comment

  1. Октябрь 19, 21:59 #1 ми одна сім'я

    голосуйте будь ласкааа за нас вже востаннэ, і ми обов’язково принесемо нашому місту мільйон!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.