Сьогодні у Рівному презентуватимуть нову котельню

Октябрь 17 10:20 2011

17 жовтня відбудеться презентація першої в Рівному котельні, яка працює на паливі зі щеп. Її реконструкція відбувалася в рамках співпраці ПРООН та ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» з реалізації Проекту «Подолання бар’єрів на шляху зменшення викидів парникових газів та підвищення енергоефективності централізованого теплопостачання Фаза 2”, для впровадження якого було обране місто Рівне.
Сьогодні журналісти побачать як зрізані дерева подрібнюватимуть на щепу і побувають у оновленій котельні, що на вул. Курчатова, 54-а
Участь у заході візьмуть міський голова Володимир Хомко, керівник теплопостачального підприємства ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» Ніна Весельська.
Наша довідка: В рамках співпраці ПРООН та ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» з реалізації Проекту «Подолання бар’єрів на шляху зменшення викидів парникових газів та підвищення енергоефективності централізованого теплопостачання Фаза 2», для впровадження якого було обране місто Рівне – завершено реконструкцію котельні із встановленням котла потужністю 820 кВт для спалювання відходів деревини, з влаштуванням системи механічної подачі насипної маси, що дає можливість максимально автоматизувати процес подачі біомаси в топку котла.
З метою забезпечення паливом та для утилізації деревини від обрізки дерев у місті, на території тресту зеленого господарства створюється пункт підготовки біомаси. Для цього куплено дві деревоподрібнюючі установки: одна стаціонарна, з електричним двигуном, інша – мобільна (навісна), яка монтується як навісний агрегат, безпосередньо на трактор. Обидві машини призначені для подрібнення відходів деревообробки: обапіл (дошка з крайньої зовнішньої частини колоди), верхівки та гіляки дерев на технологічну тріску. Максимальна продуктивність установок до 4 тонн в годину кожна.
Вартість проекту складає 1 832 910,6 грн.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.