РіКоС – слово смачне

Октябрь 13 13:31 2011

Рівненський заготівельно-виробничий комбінат – далеко не гігант харчової промисловості. У його цехах трудяться лише шістдесят працівників (хоча їх чисельність у пік переробного сезону сягає й трьохсот). Але спробуйте, коли фотографуєте малечу, замість заокеанського «ЧІ-І-ІЗ» сказати їй  «РІ-І-І-КОС». Усмішка на фото буде аж до самих вух – надто вже смачні асоціації викликає в дітлахів це слово.

Підприємство споживчої кооперації має давню історію – відлічує свій вік із 1956 року. А рецепти його смачної продукції і взагалі старовинні. Коли побачите на полицях супермаркету чи котрогось із магазинів споживспілки мочені яблука, підписані торговою маркою «РіКоС», купіть хоч скуштувати. Тут їх готують так само, як робили це українці ще за козацької доби: бочки вистеляють запашною житньою соломою, а маринад заварюють на доброму натуральному меду та ячмінному солоді. Квашена капуста теж надзвичайна: із журавлиною, морквою, кмином, лавровим листочком та кропом. Неповторні й різносоли: огірки, помідори, овочеві асорті. На прилавок вони потрапляють у звичних сучасних пластикових відеречках, але заквашують їх на комбінаті, як колись на селі: у великих діжках. А для смаку до солінь додають наші традиційні прянощі з бабусиної грядки: хрін, кріп, селеру, майоран, пастернак, часник, вишневе, дубове та смородинове листя.

– Дуже полюбляють нашу продукцію у дитячих садках і школах, – розповів нам Леонтій Примачок, директор заготівельно-виробничого комбінату. – А особливо цінують корисну смакоту, яка виходить із сучасних цехів підприємства, в районах, що постраждали від наслідків чорнобильської аварії – на Житомирщині та в північних районах Рівненщини. Беруть її санаторії Трускавця, Закарпаття, Київщини, Волині, купує й наша «Червона калина». Тепер рідко хто виготовляє консервації без консервантів, тому від покупців нема відбою.

Консервації без консервантів – це, по-перше, соки. У сезон збору врожаю фруктів лінія з виробництва концентрованих соків комбі­нату переробляє одних лише яблук 50 тонн за добу. А ще у фермерів Рівненщини, Вінниччини, Житомирщини, Херсонщини для соків, варення, повидла, джемів комбінат купує сливи, полуницю, абрикоси, порічки, смородину, вишні, груші, гарбузи, моркву. А для того, щоб березовий сік став смачним, як із сільського льоху, запасають м’яту й сушеницю. Зі «сторонніх» додатків – лише цукор чи лимонна кислота для смаку. Розливають соки тільки в скло: ну, справді, не псувати ж таку розкіш присмаком пластику.

Повидла, варення, джеми, фруктові, м’ясні та овочеві консервації комбінату ніколи не залежуються на складах і полицях магазинів. Натуральну, винятково смачну й корисну для дітей і дорослих, продукцію знають і розкуповують відразу. А те, що не розрослося підприємство до масштабів мегагіганта – добре. Добре для нас, покупців. Адже на потужному й стрімкому конвеєрі бабусині рецепти домашньої смакоти відтворити навряд чи комусь вдалося б.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.