«Пробачте, що була блудним сином..»

Октябрь 13 09:52 2011

На початку вересня Юля спакувала новеньке шкільне приладдя, зібрала всі особисті речі, попрощалася з рідними, попередньо поцупивши у батьків 400 доларів, та й поїхала здобувати освіту в один із навчальних закладів Сарн. Однак згодом виявилось, що влітку в училище вона не вступила…

Днями до чергової частини Березнівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевого жителя, який виявив на території дендрологічного парку в Березному тіло невідомої дівчини. Поряд із трупом лежала передсмертна записка: «Мамо, тату, пробачте, що була блудним сином…».

Виїздом на місце слідчо-оперативної групи була встановлена особа загиблої. Нею виявилась 20-річна місцева жителька, яку востаннє подруга бачила 19 вересня.

– За зовнішнім оглядом тіла слідів насильницької смерті не виявлено, – розповів начальник Березнівського райвідділу міліції Ігор Денисюк. – Встановити причину загибелі 20-річної дівчини неможливо через різко виражене гнильне руйнування тіла. Під одягом загиблої виявили шприц із рідиною та три упаковки заспокійливого засобу, які вилучені з місця події та направлені на дослідження. Ще рано робити остаточні висновки, адже немає відповідних результатів і не встановлено останнє місце знаходження загиблої. У нас поки що багато запитань без відповідей.

Окрім прощального послання, поряд із залишками тіла дівчини була знайдена її сумка з документами та блокнот із незрозумілими знаками. Як стверджують знайомі загиблої, це була якась її особлива мова – вона часто хизувалась своїми дивними записами перед оточуючими, однак ніхто не міг розшифрувати суті написаного.

У результаті проведених заходів стало відомо, що внаслідок непорозуміння між батьками і донькою, яка належала до прихильників готичної субкультури, Юлія вже давно жила окремо від рідних. Надаючи перевагу відвідинам цвинтаря посеред ночі перед спокійним домашнім сном, загибла все рідше спілкувалася з батьками, все частіше пропадала з дому.

У передсмертній записці дівчина, яка останнім часом виховувала в собі бажання потрапити до пекла, називає себе словами з Біблії «блудний син». Чому? Це запитання, на яке вже ніхто не зможе відповісти…

Катерина ПОПЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.