Рівненською митницею керуватиме виходець з Чернівеччини

Октябрь 07 12:06 2011

Від сьогодні на Рівненській митниці – новий керівник. З 7 жовтня установу очолює 36-річний Сергій Лук’янов (на фото), який до цього був начальникром Кримської митниці.
колективу і керівникам підприємств, що беруть участь у зовнішньоекономічній діяльності, учора його представив директор департаменту митного контролю і оформлення Держмитслужби України Сергій Сьомка.
Він наголосив, що зміна керівника Рівненської митниці це «системна, прогнозована і планова ротація керівників митних органів України».
Сергій Лук’янов наголосив, що своїми головними завданнями на новій посаді бачить оптимізацію роботи митної служби області, а також спрощення формальностей при митному оформленні.
Сергій Віталійович Лук’янов народився в 1975 році в Чернівецькій області. Навчався в Львівському торгово-економічному інституті. Після випуску з вишу почав працювати в органах митної служби. Займав посади, в тому числі й керівні на Вінницькій, Чернівецькій, Південній і Кримській митницях.
Попередній керівник рівненської митниці Роман Микитюк переведений на посаду начальника Ягодинської митниці. Він працював у рівному з травня по жовтень цього року.
До речі, ця кадрова зміна на митниці вже четверта за останні два роки.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.