Із Києва прийшли 6 мільйонів

Октябрь 06 15:49 2011

Ці гроші, які пообіцяв на добудову чотирнадцятої школи під час перебування в Рівному Президент України Віктор Янукович, нині дуже доречні. Їх чекали з нетерпінням, адже багато робіт будівельники виконули в борг під чесне слово міського голови Рівного Володимира Хомка та голови облдержадміністрації Василя Берташа. Позавчора обидва голови побували на будівництві, щоб оцінити хід і якість робіт.

«Якість робіт прекрасна, – поділився враженнями від побаченого на будові Василь Берташ. – А питання фінансування також уже вирішене. Шість мільйонів – це субвенція з Державного бюджету, а три дав міський бюджет Рівного. Обласна і міська влада працюють над вирішенням цього питання, та й усіх інших проблем, спільно, ми не ділимо їх на ваші і наші».

А Володимир Хомко зауважив, що надзвичайно радіє тому, що роботи на будівництві школи йдуть до завершення не тільки тому, що довгобуд вдалося розморозити і довершити під час його каденції в статусі міського голови, а й тому, що в цьому об’єкті вдалося втілити одразу декілька сучасних технологічних рі­шень. «Це не просто наш спільний результат, а хороший результат, – зауважив міський голова. – Нова школа має ряд новацій: хорошу систему автономного опалення, утеплені за найсучаснішими технологіями стіни, тут буде використовуватись мінімальна теплотраса, і буде своя каналізація. Сподіваюся, тижнів через три учні і вчителі чотирнадцятої школи переселяться сюди і оцінять її переваги».

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.