Як довго можна зберігати продукти в морозильнику

Октябрь 06 10:14 2011

Усе більше людей віддають перевагу не консервованим про запас овочам і фруктам, а замороженим. І мають рацію, бо, як відомо, заморожені овочі добре зберігають смак, консистенцію та вітаміни. Звісно, якщо зберігати їх при температурі -18оC або нижче і якщо вони зберігаються в упаковці, яка запобігає окисленню і втраті вологи. Взимку заморожені овочі містять навіть більше вітамінів, ніж свіжі. Отже, вживання в їжу заморожених овочів дуже корисне. Проте багато людей наївно думають, що продукти в морозильній камері можуть зберігатися нескінченно довго.

Деякі ягоди і овочі, які були заморожені, можуть зберігатися лише місяць або трохи більше. Морозиво і морепродукти – ще менше. Як застерігають епідеміологи, продуктам, які піддалися глибокому заморожуванню, можна довіряти лише до терміну придатності, вказаному на упаковці. Бо хоча мікроорганізми і бактерії при низькій температурі не настільки діяльні, як при кімнатній, але вони все ж встигають зробити свою шкідливу справу.

Через це учені настійно рекомендують після морозильної камери піддавати продукти обробці температурою: смажити-варити-парити, але не вживати сирими. Надто тоді, коли вони там полежали довго.

10 принципів заморожування

1. Пам’ятайте: не всі продукти можна заморожувати.

2. Перед заморожуванням продукти мають бути свіжими.

3. Продукти мають бути ретельно і відповідно упаковані.

4. Продукти треба класти у контейнери, які щільно за­криваються і не протікають, інакше втратять вітаміни і вологу.

5. На пакунках треба за­значити таку інформацію: вміст, кількість і дату.

6. Дуже важливо, щоб продукти були заморожені якнайшвидше. Тому порції, які ви заморожуєте, не повинні бути дуже великими.

7. Кількість продуктів у морозильнику не повинна перевищувати максимальний рівень об’єму.

8. Дотримуйтесь рекомендованих термінів зберігання заморожених продуктів.

9. Частково або повністю розморожені продукти треба приготувати і з’їсти якомога скоріше. Холодне повітря захищає продукти, але не знищує мікроорганізми, які можуть їх зіпсувати.

10. Регулярно розморожуйте холодильник. Робіть це, якщо товщина криги сягає 3-5 см. Внутрішню частину морозильної камери треба витерти насухо.

Джерело: mndg.ru

Як довго можна тримати продукти в морозильній камері

Фрукти і м’ясо — до року

Овочі, телятина і птиця — до 8-10 місяців

Дичина —  до 6-8 місяців

Свинина —  до 4-6 місяців

Дичина (кролик, заєць тощо) — 4 місяці

Хліб, випічка, риба, напівфабрикати — 3 місяці

Потрухи — 2 місяці

Копчені ковбаси і жирна риба — 1 місяць

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.