Отелло на побутовому грунті

Октябрь 06 11:11 2011

Ідеальних сімей, на жаль, не буває. І хоч у більшості випадків люди знаходять спільну мову, але на всі правила є винятки.

Ніч проти понеділка вразила жителів одного із сіл Сарненського району жахливою новиною. 29-річний чоловік жорстоко відібрав життя у своєї 27-річної дружини. Про сварки молодої сім’ї, з дня створення якої минуло лише п’ять літ, оточуючі не знали. Тож новина про вбивство молодої жінки здалася людям неймовірною.

Як з’ясували згодом працівники міліції, напередодні це подружжя запросили в гості сусіди. Хоч пробули там недовго, але все ж «причаститися» встигли. А вже вдома між чоловіком та дружиною виникла сварка. Жінка попросила грошей на чобітки, а голова сім’ї докоряв коханій зрадою. Обурена безпідставними наклепами, та звинуватила свого благовірного в тому, що в них немає дітей.

Удар по чоловічому самолюбству став, напевне, останньою краплею – чоловік встромив кухонний ніж у шию дружині. Зрозумівши, що трапилась біда, він одразу зателефонував шваґрові й розповів про все, що накоїв. Медикам швидкої залишалося констатувати смерть.

Працівники міліції затримали горе-отелла. Експерти вилучили ніж, який стане ключовим доказом у кримінальній справі, порушеній за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

– Горілка та ревнощі – ось уся причина того, що накоїв молодий чоловік, – вважає полковник міліції Василь Бурик. – Про вбивство він сьогодні дуже шкодує.

Наталія КИРКОВСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.