Прокуратура завершила розслідування справ освітян, які отримували хабарі

Октябрь 05 16:35 2011

Органи прокуратури Рівненщини розслідували та скерували до суду кілька кримінальних справ про хабарництво.
Зокрема, завершено слідство у кримінальній справі за обвинуваченням директора Рівненського технікуму технологій та дизайну у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ (одержання хабара у значному розмірі, поєднаного з вимаганням). Як повідомлялося раніше, названу особу затримали працівники прокуратури та міліції під час вимагання та одержання хабара у сумі 500 доларів США. Встановлено, що за таку суму освітянин повинен був зарахувати абітурієнта на навчання за державним замовленням.
Відповідатиме за аналогічний злочин й директор Рокитнівського медичного училища, який вимагав та одержав у службовому кабінеті в якості хабара 10 тисяч гривень за зарахування абітурієнтки на навчання та надання їй ліжко-місця в гуртожитку. Кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано до суду для розгляду.
Завершено також розслідування кримінальної справи за обвинуваченням заступника начальника одного із районних управлінь юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.15, ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (закінчений замах на одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище). Слідство з’ясувало, що вказана особа, яка до того ж є депутатом однієї із селищних рад, намагалася одержати через посередника хабар у сумі 26 тисяч гривень за заниження на половину вартості описаного та арештованого майна одного із місцевих ТОВ та сприяння в подальшій купівлі об’єкту нерухомості на прилюдних торгах.
Про це повідомили з прес-служби прокуратури області.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.