Яка господиня не прагне, щоб коронна страва української національної кухні – буряковий борщ – була смачною, ще й насичено червоною. На жаль, не завжди це вдається. Та надалі не буде проблемою подивувати домашніх чи гостей справді червоним українським борщем, запевняє рівнянка Галина Бараболя, яка ділиться власним секретом його приготування з нашими читачами.
Нарізаний соломкою буряк пані Галина кладе разом з усіма овочами. А за 2-3 хвилини до закінчення варіння додає ще один невеличкий дрібно натертий буряк.
Інший секрет стосується квасолі. Якщо варити борщ разом із квасолею, він швидко прокисає і має дещо мутний колір. Відварену ж в окремій посудині квасолю можна тримати в холодильнику і додавати порціями до борщу перед подачею на стіл.
Велику помилку газдинь Галина Бараболя, як лікар, вбачає в підготовці борщових зажарок. Українці люблять робити їх на шкварках чи олії. Овочі ж до борщу, стверджує вона, потрібно варити просто на воді, а для поліпшення смаку можна додати перед його споживанням ложечку сметани.
– Отоді, – переконує господиня, – відчуєте справжній смак корисного для здоров’я борщу. Щоб борщ мав приємний смак, я додаю наприкінці варіння свіжу зелень, власноруч приготовлену томатну пасту і трошки оцту чи сік лимона. Оце і є борщова заправа. І ніяких зажарок не потрібно!
Марія КОРНІЙЧУК
Нові сучасні та цікаві для інтернету сайти. Якщо потрібна розробка сайтів луцьк шукайте в Інтернеті в пошуку.
1 комментарий. Оставить новый
вік прожила, а борщ мало коли вдавався червоний. дякую, господинько, за добру підказку!!!!