Фестиваль юних пожежників

Сентябрь 22 09:33 2011

відбувся в дитячому центрі «Сонячний берег» в Одеській області. Понад двісті дітей з усіх куточків України приїхали сюди, щоб взяти учать у цьогорічному фіналі змагань дружин юних пожежників. Нашу область представляла команда із селища Оржів Рівненського району – переможець обласного етапу.

Протягом тижня школярі змагалися між собою у знанні правил пожежної безпеки та вмінні доступно і до того ж в гумористичній формі донести глядачам всі перипетії життя пожежно-рятувальної служби. У тижневу програму фестивалю входили як спортивні, так і творчі етапи. Рівненська команда «Віват» викладалася на повну. І це дало свої результати. В конкурсі «Плакат соціальної реклами» наші отримали почесне перше місце. Разом з тим, члени журі високо оцінили високий рівень вокальної майстерності та вручили керівнику команди диплом. Усі діти були нагороджені цінними подарунками, дипломами і портативними DVD-програвачами. Гран-прі отримала команда Одеси.

Микола ПРОКОПЧУК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.