Розпорядження міського голови

Сентябрь 22 11:35 2011

місто Рівне

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 14 вересня 2011 року №899-р

Про затвердження диференційованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

На підставі рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 19.08.2011 №141 „Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, керуючись Методичними рекомендаціями щодо розрахунків економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, затвердженими наказом Держбуду України від 29.03.1999 №78:

1. Затвердити диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до класів будинків, згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Встановити, що суб?єкти господарювання всіх форм власності, що спеціалізуються на виконанні цих послуг, при розрахунках з мешканцями застосовують вказані в додатку диференційовані тарифи в залежності від переліку послуг, які надаються мешканцям житлового фонду з врахуванням класів будинків.

3. З 1 жовтня 2011року вважати таким, що втратило чинність розпрядження міського голови від 30.11.2009 року №1480-р „Про затвердження диференційованих тарифів квартирної плати”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступнику міського голови О.Хмилецькому.

Секретар міської ради А.Грещук

Додаток до розпорядження  міського голови від  від 14 вересня 2011 року №899-р

Таблиця 1

Розподіл площі по класах будинків для розрахунку диференційованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Таблиця 2

Диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від базових ставок тарифів для будинків без ліфтів 1,399 грн за кв. м загальної площі та для будинків з ліфтами 1,893 грн за кв. м загальної площі, які враховують прибирання площі перших поверхів сходових кліток (грн)

Таблиця 3

Диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від базових ставок тарифів для будинків без ліфтів 1,629 грн за кв. м загальної площі та для будинків з ліфтами 2,123 грн за кв. м загальної площі, які враховують прибирання всієї площі сходових кліток (грн)

Таблиця 4

Диференційовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від базових ставок тарифів для будинків без ліфтів 1,359 грн за кв. м загальної площі та для будинків з ліфтами 1,853 грн за кв. м загальної площі, які не враховують прибирання сходових кліток (грн)

Керуючий справами виконкому С. Власюк

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.