Наші уболівальники під стать нашим танцюристам

Сентябрь 22 14:30 2011

Вдруге Рівне виступало на шоу Майdан’s у Києві, і вдруге завдяки уболівальникам піднімалось на сходинку п’єдесталу, вищу, ніж та, яку нашій команді визначили члени журі.

Під час першого виступу третього вересня завдяки суперактивній глядацькій підтримці команда Рівного піднялася з четвертого місця на третє, а через два тижні, 17 вересня завдяки ще активнішому смс-голосуванню пересунулась із другого на перше місце. Це тим більше вражає, що позаду нас обидва рази залишалися міста-мільйонники і навіть сама столиця, які мають елементарну можливість переплюнути наше маленьке Рівне завдяки одній простій обставині: там живе у декілька разів більше народу, який може наді­слати на підтримку своїх команд у декілька разів більше голосів.

Але тріумф був потім. Починалось же драматично. Рівне минулої суботи у змаганні з командами Криму, Києва і Борисполя стартувало першим. Треба було виконати два танці, причому першим із них за умовами конкурсу мав бути сольний виступ хореографа. На біду (наша газета про це вже писала), хореограф рівненської команди Аліса Зайцева перед першим туром порвала зв’язки на нозі, і ногу взяли в гіпс. Яким може бути за таких умов сольний виступ?

Звичайно, Аліса на майдан вийшла. Та це був дуже оригінальний танець. Її носили на руках, потім вона танцювала то сидячи, то лежачи, то перекочуючись по майдану і навіть по спинах танцівників. Працювало в неї при цьому все тіло, і руки, й голова, але, зрозуміло, не травмована нога. Судді розгубилися і не знали, що їм робити. Постало навіть питання про дискваліфікацію. І це був найдраматичніший момент.

Шкода було дивитися на Алісу та на членів нашої команди, які відверто плакали.

Проте судді відклали прийняття рішення до кінця змагань, і в їх ході переконалися, що деякі хореографи зі здоровими ногами танцювали гірше, ніж Аліса із загіпсованою. Насамкінець оцінили її виступ і її мужність досить високим балом – 38. Стільки ж отримала й команда за дуже оригінальний танець в етнічному стилі, який зображав народження поліського оберега – ляльки-мотанки. Були в цьому танці найрізноманітніші символи – сонце, вогонь, веретено, різні народні візерунки. А коли зрештою всі чотириста учасників зобразили велетенську ляльку-мотанку, підперезану візерунчастим фартушком, вся площа, і навіть журі, вибухнули аплодисментами.

Отже, набравши за підсумками двох виступів 76 балів, Рівне упевнено зайняло другу сходинку після Києва, якому журі наміряло 40 балів. Проте протрималася столиця у лідерах недовго – тільки до оголошення підсумків глядацького голосування. Рівненські уболівальники додали своїй команді 44 бали! Крим набрав за цим показником удвічі менше – 22 бали, Київ – 16, Бориспіль – 18. Отже, у підсумку в нас 120 балів, тоді коли Крим і Київ, які поділили між собою другу сходинку, отримали по 96. Що й казати, наші уболівальники, так само як і наша команда, виявились на висоті.

До речі, про уболівальників. До Києва на Майdaн’s, щоб підтримати наших танцюристів, поїхали навіть міський голова Рівного Володимир Хомко та його заступниця, натхненник та організатор рівненського майденсу Галина Кульчинська. Можливо, саме завдяки її дієвій агітації рівняни так дружно відгукнулися на заклик підтримати свою команду. «Це гарний спосіб заявити про наше місто, зробити його відомим на всю Україну», – не втомлювалася переконувати Галина Григорівна під час усієї підготовки до змагань. І результат показав, що до неї прислухались.

Людмила МОШНЯГА

Більше фото ви можете побачити у фотогалереї

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

4 комментария

 1. Сентябрь 22, 19:32 #1 Віка

  Я вами захоллююся! Молодці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аліса — просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 2. Сентябрь 22, 23:12 #2 Nikolay

  Під яку це «стать»? Що вже зовсім «обрусіли»? «Стать» — це по російськи «пол» — жіноча чи чоловіча. Випускники навіть МЕГУзнають таке слово «кшталт»…. Соромно, панове журналісти. А ще на наші податки живете….а ви

  Reply to this comment
 3. Сентябрь 26, 23:57 #3 11-класниця

  Ну що ж ,якби ви трошки глибше знали українську мову , то знали б і інше значення виразу «під стать», тобто — до пари, на пару, тощо…

  Але що ж, кожен судить по своєму рівню…

  Reply to this comment
 4. Сентябрь 27, 10:30 #4 До 11-класниці

  Звичайно, що по своєму рівню…. Газету пишуть для звичайних людей, а не д-у-у-у-у-у-же заглиблених у мовні перипетії. Для того служать філологічні наукові журнали.
  А до пари — дайте посилання на авторитетне видання, я з задоволенням прочитаю і вибачусь, якщо помилявся…..

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.