Мовчати на гріх – це гріх

Сентябрь 15 10:46 2011

Бездуховність під знаком «це добре» ставить багато запитань

Хоча вже минуло чимало часу, але мене не залишають враження від публікацій у газетах міста про конкурс «Пузата мама».

Моя старша за віком колега аж стрепенулася, читаючи про це шоу. А ще ж публікації супроводжували фотографії оголених, розмальованих тіл вагітних жінок… Від прочитаного й побаченого стало огидно, ніяково і страшно.

А як тим ще не народженим діткам? Звідки така байдужість дорослих і жорстокість до дітей, які ще й світу не бачили? Чи затишно їм, коли безліч очей проймають наскрізь. Та й фарба ж – це хімія, яка може зашкодити і матері, і дитині.

Пташка ховає в гнізді яєчка, насінина в землю ховається, щоб прорости. Таїна… Віками сокрите від людських очей материнське лоно жінки виставляють для огляду…

Дивує, що є стільки органі­зацій, які захищають права дитини, інші матері-жінки, а немає жодної застережливої думки, слова на захист ненароджених дітей.

У газеті розповідали, що такі мами відвідали заняття в центрі розвитку дитини «Зернятко». Як ставляться фахівці центру до такого заходу? Невже там навчають цього?

Кажемо, що вулицями страшно ходити, або дивуємося, що наші діти бездушні. Коли ми, дорослі, мовчимо на гріх, то ніби й самі  його чинимо. Бо мовчати на гріх – це гріх!

Мудрі були наші предки, бо ревно оберігали жінку, що носила дитину. Боронь Боже поганим словом при ній прохопитися, на дитину може впасти.

Її оберігали, бо вона вже не сама. А вона, майбутня матір, теж остерігалася ходити туди, де збиралося багато людей. У книзі «Очі згори», яку написала вчителька, відомий народознавець, відмінник освіти Гарафіна Маковій, читаємо: «Мама народжує тіло дитини, мама народжує й душу», «При ній не мовилось злого слова, аби дух недобрий з тим словом в утробу матері не увійшов».

Про те, що жінка буде оголювати живіт, в якому дихає немовля, наші предки й подумати не могли. Врозуми нас усіх, Боже.

Суспільство без моралі, без свого предковічного коріння, суспільство, яке знівельовує духовні надбання свого народу, його цінності – приречене! Сохрани Боже від таких шоу.

Зінаїда ПРИСТУПЛЮК,
мати двох дітей, педагог

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Сентябрь 20, 11:25 #1 я

    Абсолютно згідна з авторкою.Врозуми нас усіх, Боже.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.