Права мешканців гуртожитку відстоюються в суді

Сентябрь 08 14:16 2011

Регіональне відділення Фонду Держмайна України по Рівненській області позивається до ПрАТ «Рівнебуд», яке чинить перешкоди у передачі гуртожитку на вул. Відінській, 27 у Рівному до комунальної власності.

Частину гуртожитку, за яку триває спір, а це трохи більше ніж 650 квадратних метрів, АТЗТ фірма «Рівнебуд» добровільно повернула у державну влас­ність у квітні 2009 року. Річ у тім, що на той час три чверті площ гуртожитку, де проживає 45 сімей, було вже реконструйовано під житловий будинок і приватизовано самими ж мешканцями. Ще невеличка частина приміщень була викуплена (також мешканцями) у приватну власність. За собою товариство тоді залишило власні службові та технічні приміщення, розташовані на першому поверсі та у підвалі.

Однак на початку цього року один із акціонерів «Рівнебуду» несподівано звернувся до суду, наполягаючи на визнанні частково недійсним рішення звітно-виборних зборів акціонерів товариства, на підставі якого був підписаний акт приймання-передачі й яким частина нині спірного гуртожитку поверталася державі. ПрАТ «Рівнебуд», у свою чергу, також звернулося до суду з вимогою визнати недійсним сам акт приймання-передачі.

Частину будівлі, повернену в державну власність, заселяє майже півсотні мешканців. На неодноразові звернення цих людей триває робота з передачі гуртожитку в комунальну власність міста. Судові спори спо­вільнюють цей процес. Тому рівненське регіональне відділення направило до господарського суду області позовну заяву про визнання за державою права власності на добровільно передану йому два роки тому частину гуртожитку. Про це повідомили у РВ ФДМУ по Рівненській області.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.