Не віддали гроші за життя, пошкодували й на похорон

Сентябрь 08 11:38 2011

Дорога редакціє! Прошу вашої допомоги чи хоча б співчуття. За законами рідня вкладників радянських «Ощадних кас» повинна отримувати із заморожених вкладів 500 гривень на поховання. Мій чоловік помер у лютому 2010 року. А на його ощадній книжці мертвим вантажем ще й досі лежать 4000 карбованців, зібраних по дещиці ще на початку сімдесятих. Тоді за ці кошти можна було купити добру кооперативну квартиру, зараз, із урахуванням відсотків, що набігли за 40 років, повинно б вистачити на дві…

Біда, але досі не можу отримати ті нещасні 500 гривень. Я ходила до «Ощадбанку» багато разів, стояла в чергах, намагалася пробитися хоча б до когось із керівництва. Але відповідь та сама: «Немає грошей». Як же так: у чоловіка на книжці цілий капітал! І гроші мені потрібні вкрай: моєї пенсії у 870 гривень вистачає лише на комунальні послуги та на половинку хлібини що­дня. Зі своїми заощадженнями я мала би жити в старості заможно, а «Ощадбанк» зробив мене жебрачкою.

Марія ТРОФІМЧУК

Від редакції. Цей лист непоодинокий. До нас звертаються люди, які не можуть отримати «похоронні» гроші по кілька років. Редакція спробувала знайти відповідь на їх запитання. Ми зателефонували до Рівненського регіонального управління «Ощадбанку» й надіслали туди запити, чому вкладникам перестали виплачувати навіть передбачені законом кошти на поховання. Там порадили звернутися до центрального керівництва. Та все було марно. Замість відповіді від журна­ліста стали вимагати офіційний запит. Але й на електронний лист, який ми надіслали до Києва два місяці тому, реакції не дочекалися. Нема відповіді, нема й виплат. «Ощадбанк», який намагається козиряти тим, що має найдавнішу в країні клієнтуру, відгородився від колишніх вкладників, тих, за чиї кошти і створена ця фінансова установа, неприступним парканом.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.