Справу викладача-хабарника передали до суду

Сентябрь 06 10:05 2011

фото: tsn.ua

Прокуратура області завершила розслідування кримінальної справи за обвинуваченням викладача Рівненського автотранспортного технікуму у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у значному розмірі).
Про це повідомили з прес-служби обласної прокуратури.
Як повідомлялося раніше, працівники прокуратури та УМВСУ в області затримали викладача – члена приймальної комісії під час одержання 2 тисяч доларів США за сприяння у вирішенні питання про зарахування на платну форму навчання двох абітурієнтів.
Нині кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано до суду для розгляду.
Згідно з законом, відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у виді штрафу у розмірі від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 12750 до 25500 грн) або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

write a comment

1 Comment

  1. Сентябрь 07, 11:45 #1 Зменебралихабарі

    Я б таким руки відрубував. У мене теж брали хабарі. Мусив дати, бо безпричинно ганяв, гад, чотири рази перездавати. Ти, хапуга, я ще тебе колись закладу. І знайте всі, у вас буде земля горіти під ногами.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.