Генеральна репетиція рівненської команди «Майдансу» відбулася у ТЦ «Екватор»

Сентябрь 02 08:49 2011

Міський голова Володимир Хомко теж прийшов, щоб побачити танець рівнян, а головне – підтримати і надихнути нашу команду.

– Різниця між тим виступом, що я дивився на початку підготовки проекту, і сьогоднішнім величезна, зазначив він. – І костюми у нашої команди чудові – оригінальні й несподівані. З такою постановкою можна сміливо виходити на Майдан. Я впевнений, що ви обов’язково переможете в Києві.

– Усе місто 3 вересня повинно бути біля телевізорів, вболівати за рідну команду й підтримувати її SМS, – закликала земляків Галина Кульчинська, заступник міського голови з гуманітарних питань. – Хто не підтримає наших – не патріот, – пожартувала вона.

Серед двохсот рівненських майдансерів – люди різних професій і всіх вікових груп. Багато професійних виконавців і хореографів, учасників аматорських танцювальних колективів. Наймолодшим майдансерам усього по 9 років, найстаршій рівненській учасниці – 55. Жовто-зелені смугасті костюми, в яких команда вийде на перший тур змагань, розробили і пошили за підтримки страхової компанії «Уніка».

Нагадаємо, пряму трансляцію виступу рівненської команди ми зможемо побачити в суботу, 3 вересня на телеканалі «Інтер» о 20.30. Обов’язково підтримайте нашу команду. Рівне має перемогти!

Сергій СНІСАРЕНКО

Більше фото ви можете побачити у фотогалереї

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Сентябрь 02, 10:13 #1 Група підтримки

    Хлопці й дівчата, ми з вами. Тримайтесь, а ми будемо слати СМС. Це круто, те, що ви робите.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.