В обласній міліції – нові призначення

Сентябрь 02 14:53 2011

1 вересня начальник УМВС України в Рівненській області полковник міліції Василь Лазутко представив особовому складу УМВС свого нового першого заступника Камінського Ігоря Дмитровича.
Підполковник міліції Камінський Ігор Дмитрович народився 27 жовтня 1968 року в смт. Побугське Голованівського району Кіровоградської області. Має вищу освіту. У 2004 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України. Розпочав свою службову діяльність інспектором з адміністративної практики окремого батальйону ДПС ДАІ УВС Київської області. З 2000 року працював начальником відділення з контролю за дотриманням транспортної дисципліни працівниками ОВС при ГУМВС України в Київській області, а з 2003 року – заступником начальника з роботи з персоналом ЛУ на станції Київ-пасажирський УМВС України на Південно-Західній залізниці. У 2006 році перший заступник начальника – начальник кримінальної міліції зазначеного вище управління. З 2008 року працював заступником начальника відділу аналізу, планування та контролю УБОЗ ГУМВС України в м. Києві.
До призначення на Рівненщину працював заступником начальника управління – начальником відділу оперативного забезпечення УВБ в Київській області ДВБ МВС України.
СЗГ УМВС України в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.